MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• Jakub Smrček

zubař

• Školská 22, Praha

Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka

Lékař je profesionální, s kvalitně vybavenou ordinací, srdcař. Zarazil mne komentář o nekomunikativnosti, mně z něj jde vždycky hlava kolem, jak téma ...

• Dimitrij Tkalych

zubař

• Štěchovická 1983/8, Praha

DEVIDENT s.r.o

p. doktora doporučuju všemi deseti !!!... měla jsem panickej strach ze zubařu, když jdu k němu, nikoliv. Zbavil mě strachu a hrozných představ. MOC ...

Přidat názor
  • velmi dobrý

Paní doktorku jsem našla přes interne, objednala jsem se k ní se synem,paní doktorka je jemna a vždy se ptá zda vše v pořádku udělala rentgen. Dneska jsem u ní byla první den na zákrok a jelikož jsem měla díru v zubu a dlouho u žádného nebyla, dostala jsem injekci a vyndala mi nerv a dala desinfekční vložku, pracovala jemně a vždy říkala, pokud něco ať zakřičim, teď zuby přichazejí k sobě,ale bolest je normál .... řekla mi co mě čeká dál i kolik co bude stát. Já jsem spokojená :-)

• velmi dobrý

Pavel Kašša Osobně můžu říci, že Paní (slečna) doktorka je velice šikovná a můj strach ze zubaře je ta tam. Na to jak je mladá a sympatická, je velice profesionální. Veškeré zákroky, které jsem doposud podstoupil, jsou bez bolestné, např.: čištění kanálků, dělání korunky, dentální hygiena, atd., „vše Ok“. Vždy se mě ptá, zda to bolí a v případě citelnosti nasadí injekci a umrtví danou oblast zákroku, „prostě super“. Prozatím nemám žádné výhrady a můžu jen sám za sebe dát doktorce velkou jedničku s hvězdičkou. Má přítelkyně u doktorky podstoupila trhání 3 moudrých zubů a plně v pořádku a bez bolesti, jen když to přicházelo k sobě, tak to bolelo, ale to je vždy po zákroku, když odeznívá umrtvení. My jsme spokojeni :-)

• velmi dobrý

K doktorce Saberové chodím pravidelně každý měsíc, mám hodně kazů a je co napravovat. Do doby než jsem začala chodit do její ordinace jsem zubaře navštěvovala nerada a se strachem, což tady nehrozí,zní to divně, ale s jejím přístupem je každá návštěva v zubní ordinaci příjemná,Dr. Saberová je velice pečlivá a šikovná!!!

• velmi dobrý

Díky paní doktorce Saberové jsem se konečně zbavila strachu ze zubařů. Již nemám důvod k odkládání preventivních prohlídek. Při zákrocích jsem necítila žádnou bolest. Anestezie, byla podána profesionálně a bezbolestně. Paní doktorka mě o všech krocích informovala a s příjemnou sestřičkou se staraly se o mé pohodlí. Výsledky práce jsou perfektní a opravený zub mě dále nijak netrápí. Zubní hygiena, kterou jsem v ordinaci paní doktorky podstoupila, byla také na profesionální úrovni, s perfektním výsledkem a za příjemnou cenu Kč 500,- za více jak hodinu práce. Vřele doporučuji!

• velmi dobrý

Jsem lice spokojena s péčí paní doktorky Saberové, je šokovná a příjemná.

• velmi slabý

Paní doktorku jsem si vybrala díky výborným referencím zde, sestřička velmi milá a ochotná, profesionální přístup, téměř bez čekání, paní doktorka také milá, ovšem, že by měla nějak extrémní péči o mé pocity, nebo strach ze zubaře říci nemohu... Při první prohlídce mi nadiktovala kazy snad na půlce zubů, čemuž jsem díky své vysoké kazivosti věřila (navíc mi bylo sděleno, že je třeba kompletně převrtat plomby na předních zubech). Nic mě sice netrápilo, nic nebolelo, ale věřila jsem.. Návštěvy samozřejmě nebyly levnou záležitostí, po první návštěvě - vrtání kazů - mě bolela pusa ještě tři dny.. Paní doktorka mi při druhé návštěvě říkala, že tato bolest byla díky hlubokému kazu normální. Druhá návštěva byla opět nelevnou záležitostí, jakmile po "obyčejném" vrtání přišly zuby k sobě, běžela jsem do lékárny pro prášky a následně si šla domů lehnout... Začala jsem být nedůvěřivá a nechala se přemluvit k návštěvě lékaře, kterého má vyzkoušen přítel (nechtěla jsem k němu poprvé kvůli financím).. pan doktor mi řekl, že mám zuby v pořádku, sice by se našlo co vylepšit, ale vzhledem k tomu, že mě nic nebolí, není třeba, v privátní klinice jsem zaplatila 30kč a šla domů, paní doktorce jsem za registraci a dvě další návštěvy nechala skoro 7tis a díky bolesti po každém kazu nespala tři dny... zajímalo by mě, kde je pravda a kdo píše všechny ty pozitivní reference!!!!

• velmi dobrý

Moc milá a šikovná stomatoložka, díky ní se snad ještě přestanu bát zubaře :)

• velmi dobrý

Dobrý den, k paní doktorce se podle referencí chystám zaregistrovat...jen bych měla dotaz ohledně cen zákroků...nevíte někdo, kolik u ní stojí dentální hygiena? díky za odpověď

• velmi dobrý

Super! Šiková, kvalitní a velice příjemná.

• velmi dobrý

Dnes jsem navštívila paní Dr. úplně poprvé (samozřejmě se strachem), který ze mne ale okamžitě úplně spadl. Kdo se bojí zubaře tak jako já, přímo panicky, tak můžu jedině doporučit. Vstřícný, milý a profesionální přístup, žádné čekání, prostě úplná paráda. Jsem moc a moc ráda, že jsem tuto mladou a šikovnou lékařku objevila a už bych ani za nic neměnila. Prostě absolutní spokojenost.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online