Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (35)

MUDr. Irena Zadáková Jiný

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti. Vždy mi vyšla vstříc, je moc milá a vše ochotně vysvětlí.Všimli jste si někdy, kolik je pacientů v čekárně? Já jí obdivuji, jak vše zvládá,i na konci služby se snaží pomoci.Dana

MUDr. Tereza Nováčková Jiný

Nejlepší paní doktorka, všechno pečlivě vyšetří a vysvětlí. Děti se k ní nebojí. İ sestřičky jsou velice milé.

MUDr. Michaela Saberová Jiný

"Zdědila" mne po panu doktorovi Kortánovi a jsem moc rád. Poradí, vysvětlí a hlavně UMÍ!! V součinnosti se sestrou jsou milá a schopná dvojka. Dál pokračovat by bylo pochlebování, takže: Děkuju, že tu pro nás jste, milé dámy!!!

MUDr. Michaela Saberová Jiný

K paní doktorce chodím již několik let. Nejen ona, ale i sestřička jsou příjemné, pohodové, empatické a plně profesionální. Paní doktorka umí pacientovi postup léčby srozumitelně vysvětlit. Paní doktorka (sestřička) ošetření během ordinačních hodin umí dobře naplánovat, takže pokud jsem objednán, nečekám déle než 5 minut. Když nutně potřebuji malý zákrok, sestřička vždy najde ještě volný termín, i když mě upozorní, že budu muset asi chvilku počkat. Pro tuto ordinaci mám jen slova chvály!

MUDr. Jiří Meluzín Jiný

S doktorom sme mali veľmi negatívnu skúsenosť počas prvého vyšetrenia kyčlí našej 3týždňovej dcéry. Doktor sa zachoval mimoriadne hrubo voči mne a môjmu partnerovi, keď sme dcéru do ordinácie doniesli na vyšetrenie. Partner si chcel umyť v umývadle ruky ( dcéru predtým prebaľoval), načo na nás oboch začal doktor vyslovene kričať, kým naše bábätko držal a vyšetroval. Rozumieme ak si neprial aby sme použili umývadlo, ale dalo sa to povedať aj slušne a s rešpektom. Určite sme nečakali že na nás, pacientov, hrubo nakričí. My sme žiadnu zámienku na konflikt nedali, sme normálni ľudia, stačilo slušne povedať. Na kontrolu o 2 mesiace pôjdeme určite inde. Takéto správanie k pacientovi sme ešte nezažili a sme z toho pomerne šokovaní. Návštevu doktora teda neodporúčam.

MUDr. Irena Zadáková Jiný

Paní doktorka je výborná vždy se na mě jen podívá a už ví co mě trápí mám strašně ráda paní doktorku i sestřičku jsou skvělé

MUDr. Tereza Nováčková Jiný

Paní doktorku bych nedoporucila. Rok a pul staremu diteti naordinovala antiobiotika na 14 dni.

MUDr. Irena Chrástecká Jiný

Když se mi paní doktorka zeptala z čeho bych mohl mít ty kožní problémy , pak mi bylo jasné že nejsem na správném místem . Ne doporučuji

MUDr. Lenka Pavlíková Jiný

K paní doktorce chodíme dlouhá léta celá rodina a jsme moc spokojení po odborné stránce i s jejím přístupem k pacientům. Díky ní se děti nikdy nebály jít k zubaři. Jsme velice rádi, že máme lékařku, které můžeme věřit.

MUDr. Tereza Nováčková Jiný

Nejlepsi pani doktorka a sestricky co znam. Nas malej se k nim vzdycky tesi. Je videt, ze je to vsechny bavi a berou praci jako poslani.
    Pani doktorka je opravdovy profik, co ma pro nas vzdy radu, at uz osobni nebo po emailu.

Kontakt

Olšanská 2666/7, Praha 130 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna