Husova 1509/18, Plzeň

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím mnoho let. Vážím si jí za její odbornost, laskavost a neuvěřitelnou slušnost k pacientovi.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice empatická, milá a příjemná. Závěrem mé kontroly díkybohu bylo to, že se štítnou žlázou nic nemám. Nečekala jsem vůbec, šla jsem přesně na čas. Jsem velmi spokojená.

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá lékařka, léčím se u ní 6 let a opravdu mi velice pomohla. Vždy vše pečlivě vysvětlí a hledá vhodnou léčbu přesně pro mne.

Umístění: Ordinace Běžná kontrola

Velmi příjemná paní doktorka jsem ráda že budu v její péči.
Překvapilo mě velmi příjemné chování paní doktorky i sestřičky.

Lékařka s velkým L. Příjemné a milé vystupování, empatická, ochotná, trpělivá. Profesionál na svém místě, zajímá se o celkový stav. Vše pečlivě vysvětlí a dokáže dobře poradit. S objednáním jsem neměla nikdy problém, pracuji ve zdravotnictví a tak musím směny upravovat prohlídkám. Vždy mi milá a ochotná sestřička vyšla vstříc, též i paní doktorka. Po zkušenostech ze své profese jedna z nejlepších lékařek, co znám. Kéž by bylo více takových lékařů a lékařek.

Léčím se již 19let vyzkoušela jsem tři lékaře, paní doktorka je konečně lékařka pro pacienta a né pro pojišťovnu.Jsem její pacientkou již 4roky a jsem mimořádně spokojená.

Y

Paní doktorka je břídil a ne odborník na svém místě! Už při objednání v říjnu jsem jim řekl, co potřebuji, přesto mě dnes odmítla vyšetřit. Na štítné žlázy je možná dobrá, ale jinak se své práce bojí. Odkázala mě na některého z kolegů, kontakt jsem z ní ale tahal jak z chlupaté deky. Dlouhé objednací lhůty a amatérský přístup. Rozhodně nedoporučuji, jedna z nejhorších zkušeností s lékařem, jakou mám!

Paní doktorka je odborník na svém místě.Je velice milá,příjemná,usměvavá.Zajímá se o celkový stav pacienta.Kdyby byl každý lékař takový.

Paní doktorka má velice příjemný a profesionální přístup, vždy poradí a zajímá se o celkový stav pacienta.