MUDr.

Pohraniční 1/1288
    40502, Děčín, ústecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Vladimír Motl, 5.ůnora 2015 Paní doktorka je profesionál mluvící s pacientem běžnou řečí bez zavalování odbornou terminologií. Odcházíte uklidnění a znalí stavu svého problému .

• velmi dobrý

nejlepší profesionálka, Je to PANÍ doktorka, která to nedělá pro prachy ale pro lidi. Moc vám děkujeme.

• velmi dobrý

Paní doktorka je nejen velice příjemná, ale i pečlivá, co se týká vyšetření. Chodíme k ní s celou rodinou a jsme rádi, že jsme právě u ní.

nejlepší

• velmi dobrý

Je to dobrý lékař a velmi ochotný

Velmi milá profesionální.

• velmi dobrý

Připojuji se ke všem kladným hodnocením.Paní doktorka je velmi příjemná,milá,vše dobře vysvětlí,poradí.V mém případě se díky paní doktorce přišlo na vážné onemocnění ,které bylo naštěstí odstraněno operací.Také všem vřele doporučuji.

• dobrý

p.doktorka je opravdu dobrá a hlavně lidská.Procházkovi

• velmi dobrý

velmi příjemná a dobrá organizace objednání.

• velmi dobrý

Naprosto souhlasím s ostatními. Chodila jsem 23 let v Č.lípě k Mudr.Klapkové a to opravdu doktorka není. Nakonec na doporučení mého obv.lékaře jsem se objednala k p.doktorce a hned mi zjistila problém, který málem skončil špatně. Chodí k ní i dcera a manžel. Jsme naprosto spokojeni. Takže mohu jen doporučit. Takových lékařů by mělo být více.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.