Martina Hósová, oční lékař Děčín

Martina Hósová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 29 května 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

nejlepší profesionálka, Je to PANÍ doktorka, která to nedělá pro prachy ale pro lidi. Moc vám děkujeme.

• 4 srpna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je nejen velice příjemná, ale i pečlivá, co se týká vyšetření. Chodíme k ní s celou rodinou a jsme rádi, že jsme právě u ní.

• 27 července 2010

• 19 června 2010

Hodnocení: Neutrální

Tak nevím....? Buď neměla svůj den paní doktorka nebo já. Ale rozhodně něco podobající se zde prezentovaným superhodnocením jsem nezaznamenal. Už jen ten šílený způsob objednávání? To ani nemají sešit s dostatkem listů? Umíte si představit, že takto a v takovém časovém horizontu by jste si objednávali instalatéra až se Vám ucpe záchod?

• 26 dubna 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to dobrý lékař a velmi ochotný

• 29 března 2010

Velmi milá profesionální.

• 17 prosince 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Připojuji se ke všem kladným hodnocením.Paní doktorka je velmi příjemná,milá,vše dobře vysvětlí,poradí.V mém případě se díky paní doktorce přišlo na vážné onemocnění ,které bylo naštěstí odstraněno operací.Také všem vřele doporučuji.

• 11 prosince 2009

Hodnocení: Dobrý

p.doktorka je opravdu dobrá a hlavně lidská.Procházkovi

• 27 října 2009

Hodnocení: Neutrální

Naprosto nejlepší oční lékařka v Děčíně a okolí. Sympatická a má smysl pro humor. Málo lidí má tento přístup k práci a životu. A mimochodem spoustě lidí opravdu dokázala hodně pomoci. A k tomu je hezká, tak proč k ní nechodit?

• 27 října 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

velmi příjemná a dobrá organizace objednání.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Zobrazit podobné lékaře: Jiřina Gratzelová - anesteziolog

Umístění