MUDr.

Přidat názor

Objednat se

Přidat názor
  • velmi dobrý

nejlepší profesionálka, Je to PANÍ doktorka, která to nedělá pro prachy ale pro lidi. Moc vám děkujeme.

• velmi dobrý

Paní doktorka je nejen velice příjemná, ale i pečlivá, co se týká vyšetření. Chodíme k ní s celou rodinou a jsme rádi, že jsme právě u ní.

nejlepší

• neutrální

Tak nevím....? Buď neměla svůj den paní doktorka nebo já. Ale rozhodně něco podobající se zde prezentovaným superhodnocením jsem nezaznamenal. Už jen ten šílený způsob objednávání? To ani nemají sešit s dostatkem listů? Umíte si představit, že takto a v takovém časovém horizontu by jste si objednávali instalatéra až se Vám ucpe záchod?

• velmi dobrý

Je to dobrý lékař a velmi ochotný

Velmi milá profesionální.

• velmi dobrý

Připojuji se ke všem kladným hodnocením.Paní doktorka je velmi příjemná,milá,vše dobře vysvětlí,poradí.V mém případě se díky paní doktorce přišlo na vážné onemocnění ,které bylo naštěstí odstraněno operací.Také všem vřele doporučuji.

• dobrý

p.doktorka je opravdu dobrá a hlavně lidská.Procházkovi

• neutrální

Naprosto nejlepší oční lékařka v Děčíně a okolí. Sympatická a má smysl pro humor. Málo lidí má tento přístup k práci a životu. A mimochodem spoustě lidí opravdu dokázala hodně pomoci. A k tomu je hezká, tak proč k ní nechodit?

• velmi dobrý

velmi příjemná a dobrá organizace objednání.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Juraj Kostolný - oční lékař, Ivana Mamulová - oční lékař, Milan Šafařík - oční lékař, Dita Ullrychová - oční lékař