Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka i sestřička, mají profesionální přístup s lidským , obě dvě zasadit do zlata a udržet co nejdéle to půjde, protože kdo se k děvčátkům dostane, tak to na celé čáře vyhraje.

Tak milou a hodnou osobu aby člověk pohledal! K paní doktorce chodím už přes 20 let a děsím se dne, kdy se budeme muset rozloučit. Vždycky pozorně vyšetří, poradí, nikdy nic nezanedbá a vždy si se zájmem poslechne, co je nového. :) Sestřička je také úžasná a společně s paní doktorkou tvoří takovou ordinaci snů.

Kdyby jsme se přenesli do nějakého království nebo pohádek, byla by tam uznávanou "Šlechtičnou,, . Paní Chmelová je člověk s velkým " Č ,,. Petra R.

C

Výborná doktorka, jsme nad míru spokojeni.

Paní doktorka Chmelová je skutečně nejlepší a se sestřičkou jsou báječně sehraná dvojice, která to s dětmi umí. Paní doktorka dítko vždy pochová, pohraje si s ním a do té hry "propašuje" i pár lékařských hmatů, takže dítko si hraje a je vyšetřováno, odměny, které dětem dávají za statečnost jsou také větší než je zvykem, ale především vždy pomohou a vyléčí. Utěší rodiče, kteří se bojí o své děcko, vysvětlí vše co se stalo, proč se to stalo a co je potřeba udělat pro vyléčení. Se sestřičkou jsou obě mírné a milé, nestalo se nám nikdy, že by se neusmívaly a to i koncem ordinačních hodin a i když čekárna je plná nemocných dětí. Povídá si kromě rodičů i s malými dětmi, ptá se jich, jak se mají, trpělivě poslouchá dětské "vysvětlování a mudrování". Naše obě holčičky jdou paní doktorce "na návštěvu", nikdy se nebály, a co je lepší hodnocení než to, že se k paní doktorce těší. A tak Vás paní doktorko i paní sestřičko všichni zdravíme, děkujeme a jsme rádi, že vás máme. Maruška, Evinka, Jana i Jiří Ullmannovi

U této paní doktorky jsme byli s manželem a svými dětmi zcela náhodně, jelikož jsme registrovaní v našem okolí u jiného lékaře. Překvapila nás čekárna, kde si děti mohou hrát a paní doktorka, která byla velmi milá, ochotná a vše nám srozumitelně a několikrát objasnila. Také nás udivila mladá sestřička, která - jak bylo vidět - to s dětmi velmi dobře "umí" a přesně ví, co a kdy na které dítko platí. Za obě děti děkujeme.

Paní doktorka Chmelová je opravdu velice dobrá lékařka. Vždycky se usmívá a nikdy nás za nic neokřikne, nevnucuje nám, něco, s čím nesouhlasíme a to je důvod, proč k ní moc rádi chodíme. Kdyby byla doktorka i pro dospělé, hned bych k ní přešla! Sestřičce samozřejmě taky nemůžeme nic vytknout. Obě jsou osoby na svém místě! MOC JIM DĚKUJEME!!! Čiháčkovi

Velmi dobrá paní doktorka. Vždy ochotná, trpělivá a hodná k malým pacientům a jejich rodičům !!!!! Děkujeme paní doktorko za Vaši lékařskou péči. Skřivánkovi

Výborná doktorka, chodila jsem k ní já a teď i moje dcera. Moc doporučuji

Touto cestou bych paní doktorce chtěla poděkovat za perfektní péči o mého syna Patrika...vždy ochotná,milá,laskavá,prostě nejlepší paní doktorka:)