Běžný termín

Běžný termín

Běžný termín 30 min +1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče...

Léčené nemoci

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Dobrá komunikace, rychlé vyšetření, velká spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) vyšetření pohybového aparátu

Spokojen s ošetřením, vlídný přístup pana doktora i sestry

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem vždy spokojená. Možnost objednání přes internet.Skvělý přístup. Vždy mi je vše vysvětleno.
Nikdy nečekám déle jak 10 minut.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Srozumitelné vysvětlení a první lékař, který netvrdí, že mám problémy se zády díky menší nadváze. Věřím, ž e snad pod vedením tohoto lékaře se mi zdravotní stav zlepší.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

jsem velmi spokojena s chováním a přístupem jak pana doktora tak sestřičky při řešení mých zdravotních problémů

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi vstřícný a snažil se profesionálně vyřešit můj problém. Nabídl mi několik řešení mého zdravotního stavu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup pana doktora byl výborný. Vše vysvětlil, udělal zákrok a brzy objednal na kontrolu. Děkuji .

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Neprijemná sestricka, hodne spatna komunikace a pristup, minimalni snaha resit komplikace s formalitami.

MUDr. Martin Sklenský

Podle ustanovení § 12 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění ve znění pozdějších předpisů:

Pojištěnec je povinen:
h) prokazovat se při poskytování zdravotních služeb platným průkazem pojištěnce nebo náhradním dokladem vydaným příslušnou zdravotní pojišťovnou,
Pan MP tuto povinnost nesplnil, protože neměl u sebe platný průkaz pojištěnce. Přesto se dožadoval odborného vyšetření.
Neměl ani jakýkoli jiný doklad, kterým by doložil svou totožnost
MUDr. Sklenský, ve snaze vyjít panu MP vstříc, provedl elektronický pokus zjistit stav jeho zdravotního pojištění, ale rodné číslo, které pan MP uvedl nebylo přijato systémem veřejného zdravotního pojištění.
Vyvstala tedy pochybnost zda je pan MP zdravotně pojištěn
Dalšího komentáře netřeba
Dovoluji si pana MP požádat, aby nás podobných invektiv ušetřil a pro příště se obrátil na jiného kolegu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor jako vždy profesionální , příjemný ,se snahou pomoci a návrhem na pokračování další léčby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojenost, pan doktor mně zatím vždy pomohl:-) Příjemné vystupování a termíny včas bez zpoždění. Naprostá spokojenost.