Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Šrobárova 1150/50, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jiný

12 let trpím bolestmi,pan profesor mě viděl dvakrát a okamžitě poznal můj problém, velké díky A.Štěříková

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Operace páteře

Vynikající, profesionální přístup. Pan docent je kapacita a špička ve svém oboru. Znám ho spoustu let a všem vřele doporučuji.
Helena F.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady náhrada kyčelního kloubu

Vše bylo naprosto super, jednalo se již o reoperaci. Pan profesor je velmi erudovaný odborník, vřele doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

ráda bych se zeptala na operaci kloubní náhrady kolene formou Visionaire.
Kolik operace stojí a popřípadě jak dlouhé jsou termíny na operaci.
děkuji
Alena H.

Operace tímto systémem, kdy se používají individuálně vyrobené šablony podle CT nebo MR pacientova kloubu provádím. Cena, kterou platí pacient za tyto individuálně zhotovené přípravky přímo zastoupení výrobce v ČR, je cca 20 tis. Kč. Termín na operaci je v horizontu cca 3 měs., v té době se nechají vyrobit šablony. Celý operační výkon a hospitalizace je hrazena z pojištění. Prof. Krbec

Prof. MUDr. Martin Krbec