Psychiatrická ordinace
Na Žertvách 21, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Je to psychoanalytik (pokud to správně chápu, tak ti vystupují neutrálně, aby si do nich pacient mohl promítnout svoje ledasco). Ale to neznamená, že vám dr. Dejdar nebude hluboce naslouchat. Je přímý a profesionální. Dokážu si představit, že někomu prostě nesedne, ale z příspěvků, které tu čtu, se mi zdá, že to takový klient umí zjistit dost rychle. Je to dobře - důvěřujte si, někdy hledání toho správného terapeuta prostě trvá a vybrat toho pravého terapeuta či kolikrát i jen ten pravý směr může trvat.

Měla jsem asi štěstí, že jsem na dr. Dejdara měla dobrá osobní doporučení (číst ty negativní recenze tu, tak k němu asi raděj ani nedorazím), a od prvních hodin jsem u něj vnímala erudici, vhled i laskavost. Našla jsem v něm trpělivého a empatického průvodce v temných vodách i v peřejích. A to, co jsem si z terapie odnesla, je pro mne stále cenné.

Všem hledajícím přeju hodně štěstí.

PS: Ceník má vyvěšený v ordinaci, ale to, že terapie se platí, to je pravda pravdoucí. Pojišťovna možná přispěje, ale moc to nebude. Jestli se u něj platí i základní psychiatrická návštěva, to nevím.

Pana doktora Dejdara som navštívila so psychickými problemami v tehotenstve čo bolo velkou chybou ( lebo aj v tomto prípade ide pomoct), namiesto pomoci ma zneistil a psychicky zdeptal ešte viac ako som povodne bola. Ako uz v hodnotení zaznelo pan doktor je naozaj bez záujmu pomoct aj ked je psychiater čiže z toho vyvodzujem že je iba jeden z mnoha dalších obyčajných lekarov. Pomoc som našla inde u pana doktora na Prahe 9 - P.T. ktorý mi velmi pomohol nielen prístupom ale aj odbornostou. Dnes mám zdraveho pomaly už ročného chlapčeka. K panovi doktorovi v pripade psychických potiaží by som viac nešla.

Pre citlivých ľudí vo veľmi komplikovaných životných situáciach silne nedoporučujem.
Pán doktor pôsobí veľmi chladne, odmerane, prkene, formálne, bez úsmevu, bez záujmu, v ordinácií vždy prítmie a zatiahnuté. Absolvovala som 3 sedenia na ktorých mi dokola vysvetľoval princípy terapie, neprejavil žiadny záujem o moju situáciu. Premárnený čas a peniaze.

Promarněný čas ...nepříjemné pocity, formální přístup. Sídlo působí noblesně, lékař jaksi jinak....

K doktorovi jsem se obrátil se svými problémy a velmi mě zklamalo, že mi po vyslechnutí řekl, že chce za každých dalších 50 minut léčby (psychoanalýzu) á 600 ,-Kč. S tím, že mi doporučuje terapii 4 x týdně. Přitom uvádí, že ho hradí pojišťovny. Toto chování se mi nelíbí a čekal bych, že se to dozvím před sezením. Přijde mi to velmi neprofesionální :-(

MUDr. Martina Dejdara jsem měla tu čest osobně poznat před mnoha lety v Praze 1-Břehové ulici, kde jsem pod jeho odborným vedením dobrovolně absolvovala cca 2-3 měsíční skupinovou psychoterapii, na kterou jsem každý
den přicházela. Bylo to pro mne hodně náročné období, ale díky tomuto vzácnému lékaři jsem se naučila sama v sobě se vyznat a hlavně sama řešit své problémy, místo běhání si kamsi pro "pomoc". Pan MUDr. Martin Dejdar mi v tomto směru velice moc pomohl, za což mu dodnes nepřestávám být vděčná a moc na něho vzpomínám. Pane doktore, velmi si vás vážím jako lékaře i jako člověka a za všechnu pomoc Vám neustále ze srdce děkuji. Jana z Prahy

ale můj pohled je ovlivněn tím, že procházím analýzou. V takových případech do vás analytik vidí, jak do hubené kozy. Jde o to vnitřně se smířit s tím, že budete s lékařem sdílet i své nejniternější zážitky a city. A u doktora Dejdara to je možné.

~

Dlouho jsem přemýšlela, jak napsat, jak mi terapie s dr. Dejdarem zlepšila kvalitu života.... Ale ono se to skoro ani nedá napsat.
Prostě - před terapií to šlo, ale teď je to o mnohem, mnohem lepší :-)

Pana doktora také můžu jen doporučit. Překvapuje mě zkazka o vypěstování závisloti na prášcích, můžu potvrdit, že pan doktor není zrovna jejich příznivcem a pokud to není nutné, snaží se člověka dostat z problémů jinými metodami. My jsme použili kombinaci lehkých antidepresiv a psychoanalýz a velmi mi pomohl.
Navíc je to opravdu člověk, který si získal mou důvěru a vím, že se na něj mohu kdykoliv obrátit a neodmítne mě.

Zatím dr. Dejdara nehodnotím, protože, byť na mě samozřejmě působí jako dokonalý profesionál, psychoterapií teprve procházím.
Zaujal mne nicméně příspěvěk o prášcích na spaní - je to trochu záhada, protože dr. Dejdar prášky, pokud vím, nepředepisuje (ne z technických, ale spíš z, řekněme, filozofických důvodů).