Dům zdraví Müller s.r.o., gyn., ORL
Nádražní 104/982, Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Bez obědnání mě vzala, perfektní přístup, z mé strany spokojenost ;) .

Velmi příjemná,ohleduplná,snaží se vyhovět.

Moc výborná paní doktorka, škoda, jen, už ordinuje jen občas, je absolutně nenahraditelná, a stoprocentně, né svou nástupkyní,

Paní doktorka Mullerová může v klidu si vychutnávat svého zasloužilého odpočinku, tradice pokračuje... Paní doktorka Vykydalová a sestra paní Tobolová odvádí profesionální práci vedle vstřícného a věcného jednání. Byl jsem spokojen. Jen jedno se příliš nezměnilo, čekání, ale to je víceméně o disciplíně nás pacientů, lidé jsou nepooučitelní, nechodí včas, netelefonují v určený čas atd. K. Leidorf

Chodím tam se syny na doporučení dětské lékařky. Co se týká práce lékařky nemám problém a kluci taky ne. Jen bych řekla, že sestřičky příliš nezvládají nespolupracující a nesmělé děti.

Ale dávájí pěkné obrázky :-)

Chodím k doktorce Müllerové již mnoho let a jsem s ní moc spokojená. Ochotná, sympatická, vše vysvětlí. Nesouhlasím s tím, že sestřičky jsou protivné, naopak, jsou milé a orientují se.

Paní doktorka a její sestry, tvoří výborný tým. Sestřičky se rychle orientují a mají přehled. Kdyby si jen lidé více všímali, jak je to obtížné zvládnout tolik pacientů a všem vyhovět.Ale budou tady raději psát nesmysly o neochotě sester. Myslím, že by sestřičky a tým od MUDr. Mullerové, včetně jí samotné zasloužily pochvalu.
Díky Vám moc, za Vaši péči.
L.

Paní doktorka Mullerová byla a je velkým odborníkem, všechna čest. Jsem jejím pacientem již 26 let k naprosté spokojenosti. Byla kolikrát pěkně drsná, zejména když měla důvod. Věk jí naštěstí dost obrousil, dnes dokonalá dáma. Že upřednostnuje některé pacienty, (kde to není?) to prostě mlčky přetrpím, když vím, že se mi dostane vynikajícího vyšetření. Ale musím vždy pro jistotu počítat s několikahodinovou časovou rezervou (i přes objednání), maličkost, přemýšlím si nad svými věcmi.

A její dvě sestřičky. Opravdu nemá smysl si stěžovat ohledně jejich xichtění, když dělají to, co mají. Víte vůbec, jak Vy se tváříte? Třeba blbě, přitom se jen a jen přátelsky usmíváte. Zrcadlo, pověz mi. Má zkušenost - korektní a fajn.

A nakonec pacienti, ehm, většina z nich se mi obvykle dost zprotiví, kolikrát to jen skuhrá a nadává. A někteří se ani nevykoupou, což v malých místnostech je dosti znát, ach jo. Skoro neslyším, ale nos mám dobrý. O čištění zubů ani nechci psát. Kolikrát ukřičené či vlezlé dětičky a jejich zmatené ale kolikrát bezdůvodně sebevědomé maminky.

Dávám hodnocení Nejlepší.

Lékařka se s maximálně odbornou péčí stará o mne i celou mou rodinu více než 30 let.Důvěra v lékaře uzdravuje.

K paní doktorce docházím pravidelně a musím říci, že jsem s ní maximálně spokojená! Ovšem nemohu souhlasit s negativními názory na sestřičky! Mám úplně jiné zkušenosti! Sestřičky jsou skvělé a mají profesionální přístup k pacientům!