Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Léčba hypertenze

Preventivní lékařské prohlídky

Péče o nekomplikované diabetiky

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Již přes 20 let zabezpečujeme komplexní péči v oboru všeobecné praktické lékařství v Ústí nad Labem. Jedná se především o soustavnou péči o naše regis...

• všeobecný praktický lékař

Dobrý den, pravidelně docházím k paní doktorce cca 20 let, tak jednou za kvertál a jsem spokojen s prevencí i akutními příhodami.

Velká spokojenost. My jsme spokojeni, celá rodina. K paní doktorce docházíme už 20let a nemůžu si stěžovat.

Seděl jsem v čekárně přes hodinu s horečkami 39C. Když jsem měl být na řadě přišel do ordinace nějaký obchoďák a povídali si o tom jak jim rostou děti. Po 15 minutách jsem to nevydržel a zaklepal že mi není dobře a mám horečky jestli mě už vezmou. Bylo mi řečeno že ano, ale ať si ještě počkám. Musel jsem čekat až si to dopovídají a pak mě vzali. Nechápu proč tam mají obchoďáky přes hodinu a plnou čekárnu nemocných lidí...Paní doktorka by si měla vybrat jestli chce léčit nebo vykecáva.

S paní doktorkou také nejsem spokojena. Moc se mnou nekomunikuje, hned je se mnou hotová. Nemám k ní důvěru, mám obavy se jí svěřit ohledně mého zdravotního stavu. Paní doktorka je ale velmi pozorná při vybírání poplatku, na ten nikdy nezapomene!

Paní doktorka mi v podstatě vynadala po telefonu, když jsem se ptala, proč mému nechodícímu otci v domově důchodců nechce napsat sanitku na ortopedii. Pokud není výslovně od specialisty pozván na přesné datum na kontrolu, nemá u ní nárok. Výraz "kontrola dle potřeby" ji nezajímá. Jen ona může rozhodnout, jestli stařečka který sotva leze, protože má bolesti páteře, pošle na obstřik na ortopedii. Nedalo se s ní mluvit, arogantní.....

K paní doktorce Koláčné docházíme já i manžel téměř 20 let a jsme velmi spokojeni s jejím vstřícným přístupem k nám. Nikdy jsme nezaznamenali ani náznak arogantního chování nebo nezájmu o náš zdravotní stav.

Poslala mě domů s prášky na bolest a říkala mi že když mě to bude bolet že mám přijít po Novém roce znovu,že mě nikdo před svátky nevezme.Tak jsem šel rovnou k ortopedovi ten mě vzal za dva dny.měl jsem na dvou místech zablokovanou páteř a půl roku jsem s tím měl ještě problémy.Ale paní doktorka nic neřeší spíš jen prohlídne vybere poplatek a pošle vás domů.

Ke mně se vždy chovala slušně. Kdykoliv jsem k ní přijel, vždy se mi snažila vyhovět. Žádný problém vypsat recept, poslat na vyšetření k odbornému lékaři, ať už s migrénou nebo žlučníkem.
Chovejte se slušně a s úctou a dostane se vám stejného zacházení.

Spolehlivá lékařka.

Arogantní, nepříjemná ani se neusměje. Chytrou to dělá a když náhodou určíte diagnózu sami tak vycekne, že to snad musí vědět ona co vám je. Chodím tam nerada.