Kloknerova 1245/1, Praha 4, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Prisla jsem s unavovym syndromem. Svadela to na psychiku, ale skutecnou pricinu nenasla. Az potom mi nasla jedna poradkyne nejmenovane firmy borelie. Pani Elekova mi doporucila jist polevky- vyvary, ale ty mi akorat zatezovaly jatra oslabena z infekce. Takze neadekvatni “lecba”. Navic ten pristroj, ktery zasahuje do energetickeho pole cloveka a provadi tam zmeny, je zlo, bylo mi z nej akorat blbe. Rozhodne nedoporucuju.

Velice milá paní doktorka, která se umí vžít do situace druhého a snaží se maximálně pomoci. Opravdu pomoci ne jen oddalovat problémy. Jsem velice ráda, že jsme měli možnost se setkat a děkuji za vše. Nebyli jsme zde naposledy :)

Pani Doktorka!
Počuval som slobodny vysielac...Vsetko je mi to zname a este viac...No nemam dar reci...
No...bravo!
Mnoho ludi nepochopi, no nieco sa na tom vzdela...
Drzim palce!
Dr.Pavel Daňko

Umístění: Ordinace

paní doktorka je opravdu moc milá a se vším vždy poradí a pomůže.
Je sice trochu ráznější a rychle mluví, ale každý je nějaký :D

opravdu doporucuji!

paní doktorku jsem asi před rokem mailem kontaktovala ohledně dotazu, na který by ani v nejmenším nemusela reagovat a reagovala do druhého dne, moc ji děkuji za nás za všechny doma,a že nás není málo :-), a držím Vám (nám) pěsti, aby jsme měli dost sil i při střetu různých skřetů :-)

Jsem ráda, že jsem si ji vybrala jako svou praktickou lékařku. Každý musí nějakého mít. Já k lékaři skoro nechodím, protože se o své zdraví sama starám. S jejími názory ohledně očkování souhlasím. Já chci navždycky rozhodovat o své rodině sama. Nebudu důvěřovat státu. Státu? V tom, ve kterém žijeme? Nedělejte si srandu, že pro nás chce stát jen to nejlepší zdraví :)
Paní doktorka má jiný přístup a o sobě mi řekla, že je divná. Řekla jsem jí, že to je v pořádku, že jsem taky divná. Jde si vlastní cestou a opravdu není vhodná pro pacienty, kteří se o zdraví nezajímají. Kdo se stará jen o nemoci, nikdy nebude její pacient.

Kdysi jsem se s manželem dívala na pořad "kotel", kde byly maminky, které "nadávaly" na očkování. V té době jsem si o nich řekla, že jsou šílené a že to naprosto nechápu. Očkovali jsme i nepovinné (chtěli jsme našemu děťátku zabezpečit "zdraví"). Odměnou za náš kritický postoj k maminkám bojujícím proti očkování nám byl rozvoj autismu u našeho syna. Když jsem pak naší bývalé paní doktorce oznámila, že už očkovat nebudeme, řekla mi, že jsem nezodpovědná (nějak nechápu, jak mi to mohla říct, když do té doby jsme na všechny preventivní prohlídky chodili oba s manželem, bohužel jsme dávali i nepovinné očkování). Takže prostě je to tak, že pokud se to člověka netýká, tak se těžko jen zamyslí nad tím, jestli je dnešní očkování opravdu po dobro Vašich dětí, nebo je to jen jeden velký byznys, kde bohužel ani doktoři netuší, čeho se stali obětí ..... MUDr.Eleková je podle mě lékařka, která se prostě dokázala "vymanit" z vlivu farmaceutických firem a snaží se prostě pomáhat lidem, ne jen "uživit se" doktořinou. Takže můj závěr - pokud do sebe chcete cpát celý život nějakou chemii a pak si lámat hlavu, jak vyléčit rakovinu či jinou nemoc, která Vás v 45 letech skolí, tak choďte k obyčejným doktorům. Pokud jste se zamysleli nad tím, že dřív nebylo tolik rakovin, nádorů, autistických dětí, atd. ..... a při tom se léčilo bylinkama, lidé jedli potraviny co si sami vypěstovali, bez chemie, prostě co příroda dá - tak hurá k paní doktorce Elekové, protože ta na takové věci prostě bere ohled. Aspartam byla dříve chemická bojová látka, než ji borci z nějakého parlamentu přesunuli na seznam potravin. Dneska se polovina výrobků v obchodě neobejde bez této chemické bojové látky. Komu to nevadí, že z něj výrobci potravin dělají blbce, ať si to jí. Já jsem se naštěstí ve svých 30 letech vzpamatovala a trošku se zamyslela nad fungováním dnešního světa. Očkovat se už v životě nedám, i kdyby mi doktor nabízel vakcínu proti smrti. A ty chemické pokusy, co se dneska nabízejí lidem v obchodech za lákavé ceny, tak Ty já teda jest nebudu. Ale je to každého věc. Já jsem to dřív jedla taky, takže mi je spíš těch lidí líto. Asi v dnešní době platí "chytřejší přežije" - protože přežijí ti, kdo nad tím začnou přemýšlet a vzpamatují se.

Ockovani....... Jsou tu dva tabory, ti kteri jsou pro ockovani a ti, kteri jsou proti ockovani.... kazdy ma sve duvody a presvedceni..... Clanky pro i proti znam, cetla jsem jich celou radu. Faktem ovsem zustava to, ze jsem pozadala Dr. Elekovou, ktera sama publikuje mnoho clanku a ohani se lek. studiemi, aby mi nejakou takovou lekarskou studii poskytla, ovsem lek. studie jsem se nedockala. Jen strohe odpovedi a odkaz na jeji knihu. Pritom sama ona rika cituji "Otravujte sve pediatry, chtejte po nich at vam studie poskytnou, mejte na ne otazky" Tedy Dr. Elekova kaze vodu, ale sama pije vino - Obrazne receno. Mela jsem pro ni dalsi 4 otazky a neodpovedela ani na jednu a dala mi jasne najevo at ji moc neotravuji. Dalsim postrehem s Dr. Elekovou je, ze, Vas nepusti ke slovu, mluvi a mluvi o svem presvedceni, ale do pacienta a co vlastne od ni pacient chce ci potrebuje se neumi vcitit... Chybi ji empatie. Dobry lekar ma empatii, vice nasloucha co pacientum chybi a co potrebuji, mene mluvi. Lekarske studie jsem si nakonec sama vyhledala, docetla jsem se, z Americke akademie pediatru, kteri takovou studii provadeli mnoho let, ze autismus a ani snizovani imunity se ockovanim neprokazalo. Nekdo muze zase prijit a rict, ze to napsal nekdo, kdo ma financni zajem na takove studii.... ale jak ja Vim, ze Dr. Elekova se nechce jen zviditelnit, delat si reklamu na svoji knihu, nebot na me nikdy neudelala dojem jako lekare, kterym Vam chce pomoci, ale jako sebestretny clovek, ktery nevi kdy prestat mluvit.

Velmi si vážím paní MUDr.Ludmily Elekové pro odbornost a objektivní, lidský přístup - co je dnes vzácné. Doleželová

Paní doktorko, profesionálne se zabývám lécbou následkú po ockování u detí i dospelých. Jiz léta sbírám informace a jsem zásadním odpúrcem ockování. Stále znovu a znovu mne prekvapuje naivita nejen laické verejnosti, ale hlavne tzv. odborníkú z obce lékarské. Rozhovor s Prof. Romanaem Chlíbkem, uverejneným na "Novinky.cz", mi znovu jen potvrdil, jak jsou lékari, vydávající se za nejlépe informované, bud panensky naivní, nebo zkorumpovaní. Obojí je neodpustitelné!
Nedejte se, prosím, odradit temito zaprodanci. Patrím k tem, a není jich jiste málo, kterí si lékaru jako jste Vy velmi vází a doufají, ze nekdy konecne zvítezí zdravý rozum nad chladnokrevným kariérismem a prisluhovacstvím. Pod rousku "vedy" se schovává mnoho tech, kterým je lidské zdraví lhostejné , kterí hledají jen financní výhody a vidí jen svou kariéru. Jsem si jista, ze by pan Chlíbek v rozhovoru se zasveceným proti-partnerem mel velký problém své stanovisko obhájit.
Na diskuzích o ockování jsem uz cetla výroky, kdy jsou odpúrci ockování oznacováni za vrahy detí. Zajímavé je, ze krome agresivních útokú, nebyli schopni predlozit jediný rozumný argument. Podle mého takto nediskutují náhodní ctenári, ale jsou to výroky placených lobiistú, které mají emocionálne naladit ty méne, rekneme "informované", ctenáre. Ti hloupejsí, prirozene, naletí.
Dá se ríci, ze to vsechno tu uz bylo. Titéz "vedátori" by v minulých staletích obhajovali, ze zeme je placatá, ze dezinfekce je nesmysl, ze dlouhá lebka je projevem vyssí rasy, ze pri rychlosti vyssí nez 30 km za hodinu clovek musí zemrít atd., atd. Príkladú je v historii bezpocet.
Ockování pokládám za jeden ze zpúsobú jak snízit pocet obyvatel na zemi. A je mi jedno co si o tom oficiální "vedci" myslí. Prílis mnoho jsem ve své praxi videla a zazila, nez aby nekdo mohl muj názor zmenit.
Deti jsou to nejcennejsí co máme. A nekdo z nich chce udelat nemocné, závislé stádecko, které bude bezmyslenkovite následovat své vúdce. Kdo asi?
Preji Vám vsechno dobré.
Milada