Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Je mi ctí, že mám tu výsadu, že jsem se dostala do péče právě MUDr. Lucie Komárkové. Nesmírně si vážím jejího velmi lidského a přitom profesionálního přístupu k pacientovi, upřímného zájmu o naše potíže a především její odborné fundovanosti. Každou moji otázku vždy trpělivě zodpověděla a dobře mi poradila. Velice děkuji za veškerou péči, které se mi vždy dostalo! Děkuji!

Paní doktorka je laskavá a s pacientem vše do podrobna v klidu probere (na takové množství informací jsem nebyl připraven). Jeji sestra je rázná a z důvodu velké vytíženosti mě nechtěla vůbec objednat, nakonec mě však objenali, kde čekací lhůta byla 3,5 měsíce! (to je však asi všude velmi podobné).

Paní doktorka je vynikající odborník. Také vystupuje velice ochotně a mile. Chodím k ní od doby,
kdy nastoupila na polikliniku a jsem maximálně spokojená.

Paní doktorka Komárková, ve srovnání s jinými lékaři a zkušenostmi, je veliký profesionál. Vždy rozumím tomu, o čem se bavíme, vše vysvětluje. Na každé schůzce zrekapituluje i předchozí zdravotní stav a momentální vývoj. Mám z ní pocit, že se na každou schůzku připravuje. Má propracovaný systém se seštřičkou, takže i když je tam stále plno, tak člověk nečeká a vše se dozví beze zmatků. Paní doktorka odpovídá na dotazy po mejlu. Paní doktorku jen doporučuji.

Paní doktorka je poklad. Vše vysvětlí,snaží se pomoct se vším. Jsem moc ráda,že jsem se dostala právě k ní,už jí navštěvuji přes dva roky a jsem moc spokojená!