Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

K paní doktorce chodíme dlouhá léta celá rodina a jsme moc spokojení po odborné stránce i s jejím přístupem k pacientům. Díky ní se děti nikdy nebály jít k zubaři. Jsme velice rádi, že máme lékařku, které můžeme věřit.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

K paní doktorce jsem docházela od malička, letos mě začaly bolet zuby a hlava, paní doktorka mě poslala domů, že je vše v pořádku. Ať zvážím návštěvu fyzioterapie. Po přetrvávávacích bolestech návštěvy neurologa, očního, fyzio jsem vyhledala jiného zubaře, kde mám rozepsaný plán léčby a za sebou již 6 opravených výplní, pod kterými byly ohromné kazy, kde bylo potřeba i čištění kanálků. Před sebou ještě minimálně 4 návštěvy . Upozorňuji, že jsem docházela pravidelně na prevenci!!!
Zuby mě teď stojí za prvé dost bolesti a v druhé řadě hodně peněz!

Umístění: Olšanská poliklinika

K pani zubařce chodím od malička a neměnila bych. Je to nejen skvělá zubařka, ale hlavně osobnost. Je moc milá, hodná a pečlivá. Vždy mi pomohla a nikdy mě to od ní nebolelo! Ani píchnuti injekce sem necítila. Jsem moc ráda, že můžu chodit právě k ní :)

Paní doktorka je naprosto profesionální a vždy hledá řešení jak zachránit či nejlépe pomoci zubům obecně. Její přístup je velmi příjemný, člověk se cítí vždy pohodlně.

Paní doktorku navštěvuji od malička a nedám na ni dopustit, velmi milá, příjemná, jsem s ní maximálně spokojená. Když jsem si ulomila přední zuby, ihned bez objednání mi je bezbolestně a moc pěkně doplnila.

Paní doktorka Pavlíková i její setřička jsou milé, příjemné a velmi pečlivé. Tímto jim děkuji A. Kverková

K paní doktorce chodím už od dětství. Je nejen velmi šikovná, ale i milá a empatická. Proto bych jí doporučila i lidem, kteří se chorobně bojí chodit na prohlídky. Já se nikdy zubaře nebála. Možná právě díky paní doktorce. Každý pů rok mě přivítá s úsměvem a o mé zuby se stará jak o své.
Všechny jiné problémy (8,záněty, čištění kanálků a pod.) řešila ihned, dokonce mě uklidňovala po telefonu, když jsem pokládala vyděšené dotazy ohleně extrakce osmiček. Celá rodina k ní chodíme a jsme naprosto spokojení.

K Paní doktorce chodím s dětmi Už 10let a musím říct,že paní doktorka je skvělá.Profesionálka každým coulem.Od Paní doktorky odcházím s pocitem,že dětem pomohla to bohužel o každém lékaři říct nemohu.Nechci opomenout Paní sestřičku taky skvělá.
S pozdravem Mirka.

Musím říct, že jsem se vždycky bála chodit k zubaři, ale od té doby co jsem u Mudr. Pavlíkové, tak můj strach se zmenšil - pořád z toho mám respekt, ale její laskavý a milý přístup se mi líbí. Umí to s pacienty a tak by to mělo být. Usměvavá se stále dobrou náladou, co víc si přát od lékaře. Chodím k ní už pár let s mamkou, taťkou a bráchou a jsme s ní velmi spokojeni. Šmejkalová Z.

Paní doktorka Pavlíková je skvělá.Chodím k ní 13 let a oproti kvalitě zdravotní peče u minulé zubařky tak mohu posoudit rozdíl mezi špatnym a dobrym stomatologem.Jsem rád,že nyní chodím právě k ní. Luboš Plný