Lenka Dybová, praktický lékař Brno

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy

• 9 září 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Jako člověk sice dlouhodobě nemocný, ale normálně chodící do práce, oceňuji bezproblémový systém objednávání (i na internetu). Už to by byl důvod pro doporučení, ale přidám i velmi profesionální a přitom lidský přístup paní doktorky. A milou sestru :)

• 28 července 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce jsem se přeregistroval na doporučení přátel.Dosavadní lékařka fungovala stylem - "tak co chcete napsat pane?".Stejně jsem to vydržel až do okamžiku, kdy předchozí lékařka zjistila boreliózu asi tak 1,5 měs po propuknutí choroby naplno. Úžasně citlivý a vstřícný přístup a hlavně skutečný zájem o pacienta a jeho stav je pro mne (mimo překvapení,že ještě něco takového existuje) zárukou zodpovědné a odpovídající péče. DĚKUJI!!! Luděk

• 23 května 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Po dlouhé době jsem našla paní doktorku, kvůli které se už více méně nebojím chodit k doktorovi. Má kolem sebe pozitivní zář a vůbec nemám problém se s čímkoliv svěřit. :)) Doporučuju!!

• 2 listopadu 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je milá, rychlá, pečlivá a ochotná, díky sestřičce funguje výborně i objednávkový systém přes internet. Děkuji Ševčíková

• 24 října 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je vynikající, empatická, s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Také sestřička je velmi příjemná a rozumí své práci. V této ordinaci nemá člověk pocit, že obtěžuje. Kladně hodnotím i možnost objednání přes internet.

• 3 října 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Doporucuji. Pani doktorka je velice prijemna, lidska a hlavne trpeliva. Pochvala patri i sestricce, je vstricna a poprve v zivote po odberu krve nemam modriny a otoky (mam hodne slabe zily). Ocenuji take moznost objednani pres internt.

• 26 září 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Zaregistrovala jsem se v této ordinaci na základě doporučení známých, kteří vyjádřili velkou spokojenost. Můžu zodpovědně sdělit, že pověst mne nezklamala - pečlivá paní doktorka i čtvrteční pan doktor, velmi milá sestřička, možnost objednání přes internet a tím pádem žádné vysedávání před ordinací. Jsem velmi spokojená. Ilona

• 6 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

milá, príjemná, všetko vie dokonale vysvetlit som snou a aj s pani sestričkou spokojná a hlavne som zdravá ako rybička.

• 15 prosince 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velmi příjemná, plně se věnuje pacientovi a jsem s ní velmi spokojená,Sestřička je také příjemná !

• 28 března 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Jsem nadmíru spokojená.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění