MUDr.

54901 Nové Město nad Metují, královéhradecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • neutrální

S takovou ochotou, profesionalitou, zájmem o pacienta a jeho zdraví, jsem se zatím nikde nesetkala. Pan doktro Tichý je odborník na svém místě. Z jeho ordinace neodcházíte jen s receptem, ale i s dobrým pocitem, že někdo konečně vyslechl a pochopil Váš zdravotní problém a hodlá s tím něco dělat. Pana doktora můžu všem vřele doporučit.

• velmi dobrý

Byla jsem u pana doktora zatím pouze dvakrát,poté co jsem se k němu přehlásila od svého původního obvodního lékaře, kde jsem byla velice nespokojena.Pan doktor Tichý je příjemný, vše vysvětlí, má zájem o pacienta,úžasná profesionalita. S něčím takovým jsem se zatím nikde nesetkala.Když jsem odcházela z jeho ordinace, nenesla jsem si jen lékařský předpis, ale také pocit že konečně někdo vyslechl a pochopil mé obtíže a udělal vše, aby mě jich zbavil. Děkuji Vám moc.

• velmi dobrý

Člověk, který zažil vážný zdravotní problém, ocení již zmíněnou kvalitu nad kvantitou. Že čekací doba je dlouhá? Zajděte si na vyšetření do fakultní nemocnice a pak suďte. Pokud se mi dostane péče a jednání na úrovni, počkám a nestěžuji si. Díky tomuto lékaři jsem naživu a má dcera, které jsou 3 měsíce má matku. Vždy mi pomohl a vím, že i pomůže, stejně tak i sestřička Alenka, která je skvělá ženská. A k té čekací době, ... Na všem zlém je něco dobrého. Já se docela bavím, když poslouchám v čekárně, jak si ostatní (převážně důchodci) stěžují na nedostatek času, který se jim ještě krátí čekáním u pana doktora a pak sami sedí v ordinaci hodinu i víc, protože se musejí vypovídat,co vše je trápí (jako zdražení pečiva, atd.) a když jdu po další hodině na řadu já, ještě stále stojí ve dveřích čekárny a povídají si se svým známým. Vinterová Věra ml.

• velmi dobrý

Jsem s panem doktorem velmi spokojena, protože mu pacient není lhostejný. Vždy mi poradí, důkladně vyšetří a popřípadě pošle k odborným lékařům. A v tomto případě platí kvalita lepší než kvantita.

• velmi dobrý

Suveréně nejlepší lékař, u jakého jsem kdy byla. Mému otci zachránil život. Milé a vstřícné jednání, neskutečná pečlivost a jak už někdo psal, zaměřuje se komplexně na celý zdravotní stav pacienta. To že si v čekárně chvíli posedíte a nedostanete se na řadu přesně v čas, na který jste se objednali je podle mě zcela pochopitelné, dělo se to i za paní MUDr. Teplé. Na tak precizní vyšetření si ale ráda počkám. 100 bodů ze 100!

• velmi dobrý

MUDr Tichý Ladislav je odborník a specialista. Pacienta vidí jako celek a neupíná se pouze ne daný problém s kterým pacient přichází. Při řešení léčby už zvažuje následné kroky i do budoucna , které pacientovi nabídne . Mne svoji odborností internisty zachránil život. Pro mne není rozhodující čas strávený v plné čekárně , ale čas strávený u lékaře a hlavně s jakým výsledkem ten čas byl u lékaře naplněn Josef Švadlenka

• dobrý

Jsem velmi spokojena s panem doktorem.Mohu jen doporučit.Ano čas je v tomto případě jeho nepřítel, ale ráda počkám.

• velmi dobrý

Velmi dobrý a pečlivý diagnostik

• velmi dobrý

Zcela výjimečný lékař,skvělý diagnostik. Když čtu hodnocení těch,co si stěžují,že čekali,asi nevědí,že jsou u lékaře,který léčí a ne lékaře,co dělá body.Je to opravdu skvělý lékař a člověk,pokud je pomalý,je to v zájmu pacienta. Pacientům,kteří vědí sami při vstupu do ordinace co jim je a chtějí od lékaře jen potvrzení své diagnózy,často hypochondrie,doporučuji jít jinam,nebudou zdržovat ty,co se chtějí léčit u takového doktora. Lidi,víte jakou má ten člověk odpovědnost a jak se vám věnuje oproti jiným? Víc takových lékařů do ordinací 1.stupně a bude méně těžce nemocných. Děkuji,pane doktore a nenechte se otrávit od hloupých lidí,je jich dost,ale lidí,co vás mají rádi je víc.

• dobrý

spokojený jako vždy, doporučuji