Nemocnice Milosrdných Bratří
Polní 3, Brno

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: Nemocnice Milosrdných Bratří Jiný

Paní porodní asistentka Klára Daňková byla úžasná, milá, podporující, respektující, nápomocná, povzbuzovala. Myslím, že svoji práci má jako opravdové poslání a doufám, že takových PA je víc :) Jedním slovem jí prostě DĚKUJI!!!!

Porodní asistentka Klára Daňková je velmi ochotná a má profesionální přístup. Snaží se, aby celý porod proběhl pokud možno naprosto fyziologicky. Díky dlouhým porodním bolestem jsem už myslela, že to nezvládnu bez "ulevovačů".. nakonec mi však PA neuvěřitelně pomohla, když mi "názorně" ukázala, jak spodek v průběhu kontrakcí uvolnit a díky tomu jsem se konečně začala otevírat! Pak už nebylo potřeba žádných medikamentů.. Vysvětlila mi i jak mám dýchat jak v první době porodní tak v druhé. Z jejího přístupu, ale i přístupu veškerého ostatního personálu v porodnici u Milosrdných bratří jsem naprosto nadšená. Příště chci rodit zase v této porodnici..

Výborná porodní asistenka...rodila mě v roce 2007 a naprostá profesionálka.Všem vřele doporučuji, škoda, že nemá nějaké soukromé porodní kurzy nebo cvičení...určitě bych k ní chodila. Vřelé díky Vám Klárko :-)))

Porodni asistentka Klara Dankova je mila a usmevava, profesionalni a velice ochotna. Velice doporucuji

Ochotná a milá paní asistetka. Nenutila své postupy, ale dokázala mým přáním, která citlivě korigovala. Volila spíše vyčkavací postup, který mě vyhovoval.