Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o.
Libčická 4/397, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. Jiný

Katastrofa. Na zakrok je cekaci lhuta i nekolik mesicu, ale prace hotova uz za 5 minut. Nehlede na to, ze chemicky peeling byl nakonec o nekolik stovek drazsi, nez mi rekli na recepci, byla tato doktorka naprosto mimo. Zadne empaticke a lidske chovani. Proste sup sednete si a jela jako stroj. Samotny proces nanaseni peelingu byl strasny. Tento vystudovany doktor ani nevidi, kdyz mi peeling steka po vlasech z obliceje, musim sama upozornovat a jeste to ani poradne neutre. Oblicej mi po peelingu taky moc neutrela, doma me to zacalo strasne palit a musela jsem hledat jina reseni. Vubec mi nebylo receno, co nasleduje pak, hojeni atd. popripade kdy nejdrive se mam na pristi navstevu objednat. I kdyz jsem se snazila ptat, normalni odpoved mi nebyla schopna dat. Ted uz vim, ze moje navsteva zde byla ta posledni. Tato kozni klinika vydelava na lidech a nema k nim zadny osobni pristup. Nevyjimaje, ze na mem uctu OZP jsem videla, ze si strhli i penize za zakrok, na kterem jsem nikdy nebyla.

Umístění: Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. Jiný

Chodím k paní doktorce pravidelně, nikdy jsem nečekal, návštěva přesně na čas. Velmi vstřícné jednání, žádné zbytečné obezličky, uslyšíte upřímný názor na věc.

Umístění: Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. Jiný

Více než dvouměsíční čekací doba a 5 min strávených v ordinaci - žádná snaha o lidský přístup či přijít na příčinu problému. Pouze automatické předepsání mastí na potlačení příznaků. Žádné doporučení na kontrolu, a to i přes opakování skutečnosti, že se problém již několik měsíců pokaždé vrací.

Umístění: Kožní ambulance, Sanatorium ACHILLEA, s.r.o. kožní nádor

tuto lékařku bohužel nemohu doporučit, v kožním zhoubném nádoru se mi rýpala kyretou , dokonce jsem za to platila. Prostě hrůza, vůbec nepoznala, že je to zhoubné a tím ohrožovala mé zdraví. Teď jdu již na 2. operaci do Fakultní nemocnice.

Suprová paní doktorka, moc mi pomohla s letitým problémem s pletí. Žádné dlouhé čekání, žádná nepříjemná vyšetření, žádné zbytečné zkoušení léků. Napoprvé mi můj problém valéčila. Moc děkuji!