Ordinace praktického lékaře pro děti
Dlouhá 105, Ostrov

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti

Doporučuji oba dva lékaře. Jak paní Osičkovou tak pana Klímu.
A pokud někdo chce úsměv od sestřiček ať se dívá na ordinaci v růžové zahradě a klekati chodí opravdu jen když je to nutné a né s každým prdíkem.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti

Do ordinace docházíme od narození mého synka 2014. Paní doktorku jsem v té době znala jen podle jmena. Byla mi doporučena v porodnici. Co mohu říci ?
Je to úžasná, nejmilejší a nejlaskavější lékařka se srdíčkem na dlani kterou znám. Pomuze, vysvětlí, poradí. Co opravdu kvituji je,že se musíte s nemocným dítětem objednat,nenakazi se tak miminka a jiné děti, které jdou na preventivní prohlídky,nebo jen na očkování.U synka jsem měla podezření na alergii- ihned vypsali papír a do týdne se to mohlo potvrdit. A Dr. Klima ? Milionový lékař,kterému nemám co vytknout. Sestřičky jsou snad převlečení andělé,tolik laskavosti se jen tak nevidi. Děti oba lékaře milují a na návštěvy se moc tesi. Jsem šťastná,že máme tu možnost do této ordinace chodit.

Za sebe paní doktorku vřele doporučuji, je milá, pečlivá, k dětem má úžasný přístup. Atb nepředepisuje jen tak na blint, pokud si není jistá, vždy odebere crp a podle toho usoudí. Míša V.

velmi dobrá lékařka, vyšetření promptní, rychlé ale pečlivé, chování příjemné ale poučení důrazné, kontroly v termínech podle našich možností atd

Pavel Kočí

S pani doktorkou mam je dobré zkušenosti! Ted už vím, že předepisovala antibiotika, jen když to bylo vážně nutné a to je důležité! Bohužel jsme se odstěhovali a s novým doktorem se p. Osičková nedá vůbec srovnávat:( 100% neomylná doktorka také není, ale ukažte mi kdo je!

Paní doktorku mám velice ráda.Mám však i špatný zkušenosti hlavně s jendou sestrou.Měla jsem nemocnou dceru měla vysoký horečky a sestra který mě neměla ráda tak mě tam s dcerou nechala sedet v čekárně a vzala mě jako poslední i když videla že dítěti není dobře a uslo mi v náruči.Pak se m istalo že mi řekla doktorka že to nic není a chodila jsem tam jak blbec a asi si o mě i říkali že jsem hrozná máma,ale když jsem řekla jestl inemůže mít alergii tak mě přemlouvala že ne když jí nikdo nemá a pak hele alergii dítě mělo.Připadala jsem si jako bych jí měla snad radit co má dělat a jaký léky předepsat.Při tech horečkách nám nedala ani antibiotika až když teplota byla v noci 40 stupnů pak si asi řekla že už by je mohla předepsat.Tak usudte sami jaká paní doktorka je.Někdy mi poradila a pomohla někdy jsem chodila přímo otrávená z ordinace.Ale chodila jsem tam ráda jen když tam nebyla tá nepříjemná sestra.A taky mi vadí přístup tý sestry podle nálady a hlavně podle asi sympatíí bere rodiče dovnitř.Je jedno že vás objedná na 10 a veme vás v 12 hod.ona má čas a je jí to jedno.A taky se mi jedno ustalo že jsem tam přišla s dcerou která byla nemocná a když nás vzala sestra dovnitř řekla že se mám příště objednat že takhle mě vzít nemusí.Kde ste to videli aby ste se objednali když máte dítě nemocnýNo síla.Paní doktorka dobrá jen kdyby změnila jednu sestru a nebo jí domluvila at se choví líp k lidem..Jinak doporučuji...

Paní doktorka je spolehlivá a má dar komunikovat s pacienty. K dětem je laskavá, rodičům odpovídá na otázky bez zbytečných vytáček a rozhodně bez nadřazenosti, jak to často u doktorů bývá. Přistupuje k lidem individuálně a nikdy nebyl problém, pokud jsem požádala o nějaké vyšetření. Vadí mi, že věci nedotahuje do konce, pokud neobjeví příčinu problému. Také se někdy snaží přesvědčit rodiče o tom, že věci jsou tak a tak, když rodič, který dítě zná, ví, že jsou jinak. Jinak je ale příjemná, což se ne vždy dá říci o jedné sestřičce v její ordinaci. Bylo velmi nepříjemné, když po narození miminka přišla sestřička na první návštěvu (o kterou jsem mimochodem nestála)a slídila, vyptávala se a zapisovala, až jsem si připadala jako kriminální živel, co má pod dětskou postýlkou pro miminko schovaný roubík a sedativa a v koupelně místo olejíčku kyselinu. Velmi nepříjemná zkušenost, ale jen se sestrou.

Nejlepší doktorka na světě,milá,ochotna,vzdy rada poradi,chodila jsem k ni ja a chodi k ni i muj syn.Alena Poživilová/Kosinová

K paní doktorce jsem chodila celé své dětství a je nejlepší dětská doktorka. Je velice milá a
ochotná a každému ráda pomůže. Navíc je velmi pečlivá a nikdy nic nezanedbá! Kdybych mohla, tak bych ráda ještě k ní docházela!!!

Ač "naše" lékařka je milá, bohužel nemohu doporučit. Při rýmě a kašli, bez teplot, ordinovat antibiotika? Při aftech ordinovat antibiotika? Nechť si každý udělá obrázek sám. Nepodepíšu se jménem, za což se omlouvám, neboť nemám zájem o odvetné opatření vůči dítěti :-(