MUDr.

• 22
    Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• ne 30.8
  • Mikuláš Havlík

praktický lékař

• Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Maximální spokojenost, ostatně jako vždy po celou dobu mnohaleté spolupráce. Velmi dobré hodnocení je v tomto případě málo. Vladislav Krinke

Přidat názor
            • velmi dobrý

Ano také nemá ráda plnou čekárnu ale řeka bych že pokud jí má tak je vidět že je velice dobrá a to ona je - ne nejsem její kamarádka jsem pacoška jako ostatní ale už její ordinaci navštěvuji spoustu let a nemohu si pomoci musím konstatovat že tato lékařka i sestřička jsou na svém místě a svou práci vykonávají velice dobře. Já mohu jen doporučit :-)

• slabý

Já nemohu jinak, než dát slabý, protože paní doktorka slabá je. Ví minimálně 5 let,že mám prošlou tetanovku, několikrát jsem jí upozorňovala, ale nic se neděje. Také jsem doslova musela prosit,několikrát jsem se telefonicky objednávala na prevenci a vždy jsem byla odbyta s tím, že nemá čas. Preventivní prohlídku jsem nepodstoupila již 4 roky, tak nevím kdy si paní doktorka čas udělá. Dost často se stává, že když příjdu tzv. nablind, je v ordinaci jen sestra, protože paní dr. má zdravotní problémy. Bohužel přecházím jinam, jiné řešení nevidím.

• velmi slabý

Paní doktorka si chodí do práce, jak chce, nedodržuje ani ordinační hodiny. Pokud nejste známý, tak se načekáte, předbíhání je běžné. Nekonečné fronty. Paní doktorka si s každým krásně a dlouho povídá, takže strávíte v čekárně půl dne. :( Pokud hledáte praktického lékaře, určitě je lepší volba se téhle ordinaci obloukem vyhnout.

• velmi dobrý

Také si velmi vážím p.doktorky - jen mohu velmi doporučit . A samozřejmě i sestřička je mooc fajn .jsem mooc ráda že je mám.Nejsem zrovna moc hodná pacoška a tak vám moc moc děkuji za Vaší trpělivost se mnou. D.H

• velmi dobrý

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé, vždy ochotně vyslechne, pošle k odborníkům. Nic nenechá náhodě. Vřele doporučuji.

• velmi dobrý

Nesouhlasím s názorem, že paní doktorka je velmi ochotná a hodná a proto má poslední dobou plnou čekárnu pacientů.Jistě jsem s ní také spokojena, ačkoli jsem ji naposledy viděla asi před 5 lety, moc nemarodím, rýmy si léčím sama a prevenci zanedbávám, ale napravím to.To, že má poslední dobou plnou čekárnu je tím, že byly zrušeny poplatky a opět se někteří lidé chodí k paní doktorce vykecávat a ohřát do čekárny, vyjde to levněji něž v kavárně. Zrušení poplatků jsem pocítila na vlastní kůži, když jsem asi po roce šla s nemocným děckem k doktorce a v čekárně sedělo - tedy spíš běhalo- 16 šíleně nemocných dětí:-( Bylo chvilku po zrušení poplatků, nebyla chřipková sezona. Nestalo se mi ,když se platilo abychom u dětské lékařky čekali déle než půl hodiny. Tak asi takto k poplatkům :-(

• velmi dobrý

Paní doktorka je vždy ochotná vstřícna a vždy se snaží pomoci a každý zdravotní problém vyřešit.Jsem s ní opravdu velmi spokojen. Škoda že takových lékařú není více. Na ní je skutečně vidět že její práce je skutečně posláním.

• velmi dobrý

Paní doktorka je velmi dobrý člověk i lékař. S čím koli jsem přišel, tak se vše řešilo na velmi profesionální úrovni. Chci tímto velmi poděkovat paní doktorce, ale i setřičce, která je též velmi vstřícná

• velmi dobrý

pani doktorka je velice mila, pecliva, jsme s ni spokojena. v cekarne je sice spoustu lidi, ale to holt u dobrych lekaru byva...

• velmi dobrý

Paní doktorka je vždy milá, vstřícná, ochotná a hlavně lidská. Velmi pečlivě a odpovědně řeší každý zdr. problém. Dělá opravdu čest lékařskému stavu. Škoda že takovýchto doktoru nemá české zdravotnictví více.Velice si ji vážím a děkuji jí za zravotní péči.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat