Ordinace PL pro dospělé
Mukařovského 7/1986, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Pani doktorka je výborná, starostlivá, ochotná a empatická aj v tejto nelahkej covidovej dobe. Chodíme k nej aj s manželom a sme velmi spokojní. Velmi sa mi páčila pedantná vstupná prehliadka s komplexnou prevenciou, ktorá by asi mala byť samozrejmosťou, žial u iných lekárov nie je.Sme velmi radi, že sme sa dostali do starostlivosti pani doktorky a jednoznačne ju možeme aj s manželom len a len doporučiť.

K paní doktorce Tóthové chodíme celá rodina již několik let. Jsme s ní velice spokojeni. Vždy je velmi vstřícná, obětavá a 100% profesionální ve svém oboru praktického lékaře. Zdravotní stav pacienta je pro ni vždy na prvním místě. Touto cestou ji chci poděkovat za zdravotní péči o mě a celou moji rodinu. Poděkování patří i její sestřičce, která se stará o pacienty a připravuje je na vstup do ordinace k paní doktorce. V této ordinaci se vždy setkáte s pochopení a co je hlavní pro každého z nás s uzdravením. DOPORUČUJI
Hanka B.

Paní doktorka je velice milá, příjemná paní - avšak pokud musím za razítko pro zaměstnavatele na potvrzení u lékaře hradit cca 80,- Kč, je po mne vyžadován roční poplatek cca 600,- za možnost využívat e-mailovou komunikaci a jisté další výhody... opravdu se mi to nelíbí. Nebývám nijak výrazně nemocna - avšak nyní se mi podařilo zlomit si nohu, jsem po operaci a nemohu chodit - pani doktorka vyžadovala, aby mne osobně viděla - ačkoli ji syn donesl veškerou dokumentaci z Motola. Několikrát mi citovala zákon a to, že pokud jsem po operaci má si mne dále "spravovat" chirurg, který mne operoval - k paní doktroce jsem byla doporučena přímo z Motola, protože od praktického lékaře budu vyžadovat pravidelné potvrzení o trvání neschopnosti do práce a následně pro sociálku - tedy častěji než kontroly v Motole. Jako pacient jsem skončila s bojem s větrnými mlýny - paní doktorka se nezachovala nijak profesionálně, znalost zákona chválím, ale postoj k pacientovi již ne

U paní doktorky jsem 9 let. Šel jsem k ní na zástup a už jsem u ní zůstal. Nikde jsem se nesetkal s takovou ochotou.Jsem s ní velmi spokojen a tímto bych jí chtěl poděkovat za velmi vstřícný přístup. Děkuji.
Paní doktorku můžu s klidným svědomím doporučit.

K paní doktorce chodím již několik let. A musím říct, že jsem s ní naprosto spokojená. Vždy mi dokázala pomoci a poradit. Není pro mě jenom dobrý lékař, ale hlavně velmi dobrý člověk a vážím si jí.
Dáša

Žijem v Prahe dlho a k pani doktorke chodím už niekolko rokov.. Som veľmi spokojná a prajem pani doktorke hlavne zdravie a trpezlivosť.

Jsem moc ráda, že jsem paní doktorku na jaře letošního roku našla. Potřebovala jsem tehdy akutně poradit, moje lékařka (kterou jsem chtěla změnit) neordinovala a paní Tothová ji zastupovala. Stačila mě jedna konzultace s paní doktorkou a okamžitě jsem se rozhodla pro registraci k ní. Roční poplatek mě trošku zaskočil, i přesto, že např. u gynekologů v Praze již je roční poplatek běžná věc. Paní doktorka mě již 2 krát pomohla. Šlo o velmi specifickou dobu těhotenství, kdy se musí balancovat na tenké hraně kdy léky nasadit či raději ne. Velmi vítám, že udělá např. crt test, test na streptokoka, ekg. Nemusím čekat na výsledek, který se někam posílá, nebo chodit na ekg k internistovi. Za služby se dnes už platí všude. V případě paní doktorky jsem ráda, že si platím služby kvalitní. Vzhledem k tomu, že se objednávám dopředu, tak by bylo lepší aby časy objednání lépe seděly. Většinou čekám 15 minut až 45 minut. Ale respektuji to jako čekání na dobrou službu. Jak mají napsáno se sestrou na recepci "nechceme vás zdržovat, utíkejte kam potřebujete a přijďte až budete mít čas". Musím uznat, je to pravda. Paní doktorku vřele doporučuji!!! Ing. Přibylová

U paní doktorky jsem už 4 roky a nikdy jsem nemnela problémi. Vyzkoušela jsem už dost doktoru a nestřetla jsem ještě tak milou osobu. Vždy ma dobrou náladu a je příjemná. Kdo chce kvalitni péči ten si připlatí . To neni moc 550,- Kč. Jsem už zažila doktora kterej chtěl po mne 1500,-. A to chodím k paní doktorce často . A mam dost zdravotních problému ale ona vždy poradila a pomohla problem vyřešit . Takže jsem moc spokojena!

Jsem naprosto v šoku ze včerejší návštěvy paní doktorky. Jsem u ni týden a až po registraci u této dámy mě napadlo se podívat na názory jiných na této stránce. Udělala jsem opravdu velikou chybu se registrovat zrovna u této lékařky. Počítejte s tím,že budete platit i za pozdrav. Lékařů si hodně vážím a jsem ochotná za opravdu prvotřídní péči a lidské chování zaplatit dost, ale to co mě čekalo při návštěvě této lékařky jsem nikdy nezažila. Lékařka má z ordinace smradlavou čajovku, kde všude svítí svíčky a hoří luxusní vonné tyčinky, které si asi kupuje z těch milionu poplatku co jí tam lidi musí nechat. Platí se tam opravdu za vše, ale lepšího chování a luxusu v čekárně se nedočkáte. Za ty peníze bych čekala prvotřídní milé chování a perfektní prostředí. Dělá tam z toho asi nějakou soukromou kliniku, ale nesahá mým předešlým lékařům ani po kotníky. ŘEKLA BYCH TO TAK, MLADÁ LÉKAŘKA, KTERÁ SE SNAŽÍ NA NEMOCI DRUHÝCH ZBOHATNOU NE POMOCI. NEPOROČUJI A OKAMŽITĚ MĚNÍM,protože u této lékařky bych taky mohla přijít jak se říká na buben :-)

Dobrý den,jak již zmiňujete tak dlouhé čekání je stejné jak s poplatkem nebo bez něj, ale co mě tedy opravdu naštvalo je to že paní doktorce poplatek platím už co je zavedený,,takže 3 roky??Ani nevím ale myslím že 3x jsem ho určitě už platila...přišla jsem neobjednaná a čekala jsem hodinu a pul v čekárně..doktorka ošetřila všechny přede mnou ale i po mě,,jako bych tam vůbec nebyla.. sestra se mě ptala zda zaplatím poplatek a já ji řekla že ano ale dnes ne,,že jsem s tím nepočítala,, a při domlouvání termínu mi sestra říká,,no ale budete čekat,,nemáte zaplaceno,,,tak to mě tedy pěkně naštvalo...celou dobu ji to platím a jednou ji řeknu že nemám že to zaplatím příště a hned mi řeknou že budu čekat?? měním lékaře hned po doléčení...také jsem si všimla poměrně arogantního nápisu na recepci..něco jako,,pokud někam spěcháte tak utíkejte tam kam potřebujete,,nechceme vás zde zdržovat...Přijďte až budete mít čas.. to tipuji že je napsané právě pro ty co nezaplatili poplatek,,neboli dar :-D