Léčba citlivých zubů • Od 200 Kč

Po gymnáziu se specializací na matematiku jsem se dlouho rozhodovala, jakou si vyberu vysokou školu. Nakonec jsem zvolila zubní lékařství. A bylo to d...

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, obor zubní lékařství, předpokládané ukončení jarní semestr 2015
  • Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Kamenice 5, Brno

Jakubská 2, Brno

Od 200 Kč

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno Jiný

Má fóbie ze zubařů sahá až do útlého dětství. Mé zkušenosti se zubaři byly tak špatné, že jsem v dospělosti učinila to nejhorší rozhodnutí - přestala jsem k nim chodit úplně. Však proč taky, stačí se o zuby pořádně starat a bude to fajn, ne?...to byl pěkný nesmysl. Z malých kazů se staly velké, hluboké a bolavé nepříjemnosti. Musela jsem to začít řešit. A rozhodla se pro Smile Factory. Dny před ošetřením byly peklem. Má fóbie je skutečně hluboká a já jsem nemohla spát ani jíst, pořád jsem na to myslela a malovala si v hlavě ty nejhorší scénáře. Před samotnou návštěvou jsem musela šestkrát obejít Svoboďák a pak deset minut stála před zvonkem do ordinace a odhodlávala se zazvonit. V čekárně už jsem byla šílená strachy a chtěla jsem utéct. Když si mě paní doktora zavolala, projevil se můj strach v plné síle. Strašně jsem brečela, třásla se a chovala se jako děcko. Upřímně, zasloužila jsem si pár facek, ale jediné, čeho se mi dostalo byla útěcha. Paní doktorka je neskutečné sluníčko a velmi milý a laskavý člověk. Nespěchala na mě, uklidňovala mě a dala mi pár chvil, abych se vydýchala. Tvrdila, že "nejhorší" je injekce. To jako vážně?? Malé píchnutí oproti vrtání několika hlubokých kazů?? Ale víte co? Měla pravdu. A ani ta injekce nebolí. Trošičku to tlačí, to je celé. Pak už nebolelo vůbec nic. A když jsem si jednou, spíše hypochondricky hekla (nebolelo nic, jen jsem cítila, jako by mi do zubu natekla trocha studené vody), připíchla injekci, kterou jsem už necítila vůbec a pak už jsem vůbec netušila, že mi něco vrtá. A když už nějaká slza (úlevy, že to fakt nebolí!) ukápla, paní instrumentalistka mi jí diskrétně utřela a pohladila mi ruku. Doteď jsem opravdu dojatá, jak laskaví ke mně všichni byli i když jsem se chovala, jako trubka. Takže nepanikařte ani vy, když jsem to zvládla já, tak každý. Opravdu, nebojte se a jděte. Všechen stres, který jsem s tím měla, byl jen v mé hlavě, byl prostě vymyšlený. U paní doktory na vás nebude nikdo zlý, nikdo Vám nebude vyčítat, že jste u zubaře dlouho nebyli, nikdo se na Vás nebude dívat skrz prsty, že máte strach. A hlavně, opravdu to vůbec nebolí. Neskonalý dík paní zubařce i paní instrumentářce. Jsou to lidé na svém místě a jsou prostě úžasné. Odvedly jste skvělou práci, děkuju :)

Velmi milá paní doktorka, která se snaží udělat celé ošetření příjemné a bezbolestné, což se jí úspěšně daří. Působí velice profesionálním dojmem, stejně jako celá ordinace. Vřele doporučuji!!! Zaručeně vás zbaví strachu ze zubařů...

Paní doktorka je hned od prvního pohledu velmi příjemná, milá a usměvavá. Byla jsem její pacientkou již při jejím studiu na univerzitě a nemohu si stěžovat. Po odborné prohlídce vám ochotně vše důkladně popíše a trpělivě vysvětlí, aby jste byli srozuměni s tím, jak bude postupovat. Pokud je potřeba, ráda vás odkáže na jiné odborníky, kteří by mohli vyřešit vaše trápení. Při práci je citlivá, trpělivá a pečlivá. Její výsledky jsou profesionální práce, provedené rychle, přesně a precizně, k čemuž jí dopomáhá kvalitní vybavení v ordinaci. Věřím, že pokud se rozhodnete navštívit právě tuto zubní lékařku, budete spokojeni jako já. :)

Jednoznačně doporučuji. Paní doktorka je velice milá a profesionální. Dříve pro mě návštěva zubního lékaře představovala velký stres, objednání na prohlídku jsem odkládala. K paní doktorce se nebojím, má své pacienty a svou práci ráda, to je na péči hned poznat.

Paní zubařka je velice šikovná a precizní, zákrok provedla rychle a bezbolestně. Prostředí ordinace je příjemné a uklidňující. Neměnila bych, všem doporučuji.

Paní doktorka je velmi milá, nebála jsem se jí na cokoliv zeptat, všechno vysvětlí a profesionálně poradí. A hlavně s úsměvem a dobrou náladou. Všem, kdo hledají mladého a kvalitního zubaře či zubařku, mohu rozhodně doporučit paní doktorku Přibylovou.

Moje zubní lékařka se mi odstěhovala a vzhledem k tomu, že byla velice šikovná, hledala jsem dlouho nějakou náhradu. Na doporučení známe jsem šla k paní doktorce Přibylové a rozhodně nelituji! Má úžasný a profesionální přístup, je velice milá a vše vysvětlí! Kdo hledá příjemné prostředí a perfektní péči, doporučuji paní doktorku Přibylovou.

Byla jsem u paní zubařky poprvé po návštěvách klasických ZUBAŘŮ PRAKTIKUJÍCÍCH CELÁ DESETILETÍ. Nebyla jsem s péčí, spíš nepéčí nespokojená a vyhledala novou krev. Byla jsem překvapená, kam stomatologie pokročila a jak se dá s pacientem jednat. Paní zubařka byla velice milá, všechno mi vysvětlila a prohlídka byla velice příjemná. Iva H.

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Kamenice 5, Brno