Augmentace prsů • Od 53 490 Kč

Od 6 900 Kč

Od 11 490 Kč

Od 11 490 Kč

SurGal Clinic s.r.o.

"Cílem umění je dělat člověka šťastným"

Léčené nemoci

• plastická chirurgie

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Augmentace prsů

U pana doktora jsem podstoupila modelaci s augmentaci prsou na Clinic SurGal. Pan doktor mi splnil můj velký sen a odvedl skvělou práci, za kterou jsem velice vděčná a slovo děkuji je v toto případě málo. Přístup, komunikace i péče na jedničku. Také poděkování patří sestřičkám a personálu na této klinice. Určitě doporučuji :)

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Augmentace prsů

Pan doktor je výborný plastický chirurg, kterého jeho práce baví. :) Právě to byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla jít právě k němu. Zatím jsem ve fázi hojení, ale už teď mohu říct, ze výsledek předčil moje očekávání. Přístup pana doktora je také příjemný, na všechny dotazy (a že jich bylo), mi vždy odpověděl.
Takže pokud váháte, komu se svěřit s čímkoliv “pod kudlu”, tak pan doktor je jasná volba. Ma spousty recenzi i mimo tento web, pohledejte, zjistíte, že ma za sebou roky a roky skvělé práce.

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Augmentace prsů

Podstoupila jsem u pana doktora Justana augmentaci prsou plus modelaci na začátku září,jsem 9 den po operaci a z výsledku jsem nadšená, od prvního dne se zvedám sama a skoro nic nebolí, chtěla jsem moc poděkovat panu doktorovi, protože má zlaté ruce.V Surgal Clinic jsem si připadala jako na hotelu a sestřičky moc příjemné a ochotné. Ještě jednou děkuji za splnění mého dlouholetého snu.

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Zmenseni a modelace prsou

Je to mesic, kdy jsem u pana doktora podstoupila zmenseni a modelaci prsou. Musim rict, ze vysledek predcil me ocekavani. Prsa mam krasna, drzi nahore( kamaradky se ptaly, zda tam nemam silikon), nemam. Jizvy jsou velmi tenke. Pod prsem a okolo bradavky temer neviditelne, od bradavky dolu trochu, ale jizva je telove barvy a uzunka. Zkratka jsem velmi nadsena. Muzu si dovolit vzit braclette podprsenku a saty s holymi zady???????? Bolest po operaci minimalni, od druheho dne funguji. Vrele doporucuji vsem. Lip jsem si vybrat nemohla. Ivana

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Dupuytrenova kontraktura

Pocatkem tohoto mesice provedl Dr. Ivan Justan lecbu kontraktury me prave ruky aplikaci injekce Xiapex. Jiz druhy den po zakroku jsem byl schopen podavat pravou ruku a dnes, po 25 dnech od zakroku a pravidelnem dlahovani, je muj prst a dlan narovnane. Dekuji panu doktorovi za odborne provedeni aplikace, ktera probehla bez komplikaci na rozdil od dlouhodobeho bolestiveho leceni klasickym chirurgickym zakrokem. Vrele doporucuji jak Dr. Justana, tak tento druh lecby dupuytrenove kontraktury. Skoda, ze pojistovna nehradi naklady na injekci.

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. platická operace ruky

Za dobu svého života (a není to krátká doba) jsem se nesetkala s tak příjemným, citlivým a k pacientovi empatickým lékařem, navíc velmi zkušeným odborníkem. Zastaralou rupturu extenzoru palce odhalil a odoperoval par excellence, ani jizvy nejsou vidět. Stoprocentně doporučuji tohoto výborného, skromného a zručného plastického chirurga.
Libuše T., Brno

X

byla jsem u pana doktora na abdominoplastice... Jsem více než týden po operaci a strašně moc chválím- a nejen, za krásnou jizvu, ale za úžasnej přístup....

Měsíc zpátky, jsem byla u pana Justana na plastice nosu. Také bych mu chtěla poděkovat za skvěle odvedenou práci. Jsem konečně spokojená se svým malým nosem, vypadá, tak jak jsem vždycky chtěla ;). Opravdu skvělý plastik, je vidět, že ho práce s lidmi baví a jde to vidět ;). Mohu jen doporučit.

pred tydnem me pan doktor operoval na MOU v brne, rekonstrukce obou prsou po kompletni mastektomii, timto bych mu chtela podekovat za suprovy vykon, symetricky stejne a nadherna jizva, ktera se velmi dobre hoji....dekuji

U pana doktora jsem podstoupila liposukci boku. Musím říct, že už od první konzultace jsem byla z pana doktora nadšená. Je velmi zkušený, milý, mladý, sympatický a hlavně vtipný. Důležité je, že má dost zkušeností a moje operace proběhla bez problému a s výsledkem jsem velmi spokojená. Už jsem s panem doktorem domluvená na další operaci. Líbí se mi, že Vás do ničeho nenutí a byl by nejraději, kdybyste na operaci nešli a raději zhubli přirozeně :) Cením si toho, že mu nejde jen o peníze a navrhne vám i jiné varianty jak vaší situaci řešit. Velmi doporučuji !!! Věřím, že jsou i ostatní doktoři dobrý, ale já bych už jinam nešla.