Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Horní končetiny

Dlouhá léta jsem k paní doktorce Kafkové docházela a stěžovala si na ze spaní budící bolesti HK. Operace karpálu , další MMG vyšetření atd... Obstřiky mi odmítla udělat a nechávala mě v čekárně sedávat až do závěrečné hodiny. Nakonec aby se mě zbavila, tak mě poslala na revmatologii. Nikdy ji nenapadlo mě poslat na RTG páteře a dnes jsem v takovém špatném stavu až by brečel. Chondróza střední hrudní páteře! Ta je nevyléčitelná, ale dalo se s ní bojovat. Nenapadlo ji, že štíhlý a ohebný člověk má podlomené zdraví díky námaze!

Tak tahle doktorka mě nevzala jako akutní případ.Měla jsem šílené bolestí lopatky a střílelo mě to do ruky.byli to hrozné bolestí,prý akutní případy nebere-nesmysl !! Tak jsem musela jít si k doktorce obvodní pro žádanku a do Vítkovické nemocnice kde jsem strávila 5.h. !! Lékařka mě vzala a jak slyšela,že chodím ku Kavkové tak říkala,že už jsem patá pacientka kterou n evzala.Napsala mi to do zprávy.Dostala jsem 5 obstřiku+léky na bolestí....tuto lékářku nedoporučují!! Katastrofa...

Já jsem za touto paní neuroložkou chodila s krční páteří. Měla jsem akutní zablokování, tak jsem šla k této paní doktorce. Ta mi dala pár injekcí od bolesti, které absolutně nezabíraly a já měla zablokovaný krk už dva týdny. Když jsem tam byla na další kontrole, při zkoušení hybnosti krku mi jím tak škubla, že se mi krk zablokoval ještě více a já přestala cítit levou ruku. Poté jsem musela strávit tři týdny v nemocnici na neurologickém oddělení, kde mi krk dali konečně do pořádku.
Prosím, vyhněte se této paní doktorce, budete dlouho čekat v čekárně a zbytečně, protože vám nepomůže, možná naopak. !!!

27.3.2012 jsem zde vyplňovala hodnocení.Hodnocení paní Veroniky mě pobavilo-22.7.2012.K paní doktorce jsem s mamkou jezdila rok,takže vím o čem jsem psala.Chování,s kterým jsem se tam setkávala jsem se u jiného lékaře nesetkala.Pacienti,kteří se nemohli hýbat tam běžně čekali celé dopoledne.Moje mamka tam málem omdlela jaké měla bolesti a přesto jsme tam čekali přes čtyři hodiny.Po této poslední zkušenosti jsem jí našla nového lékaře.Chodíme na Fifejdy do nemocnice a čekáme tam okolo dvou hodin.Lidé kteří mají problémy s hybností se snaží brát co nejdříve.Paní doktorka je tam ochotná a milá.Pacienty,kteří chodí k paní doktorce Kafkové opravdu lituji.

Horší muka jsem opravdu nezažila ani při porodu!!!! To je ta nejhorší doktorka v oboru, kterou jsem zažila. Dlouhé co dlouhé, ba i celodenní čekání na přijetí i když jste objednaní v úděsných bolestech kdy nemůžete ležet,stát ani sedět vas protivná a nepříjemná sestra ještě seřve, že doktorka má spoustu práce a že nestihá (za 4hod odebrala 4 pacienty). A když se vám tam povede dostat, tak chování arogantní, drzé, blbě zírající kdy i pohledem z vás dělá hypochondra. Rvala do mě obstřiky kdy v polovině podávaní udělala pauzu 14 dní(měla dovolenou), místo toho aby mi dala ty zbývající dávky a já si chodila průběžně na pohotovost. Obstřiky by do mě rvala dál kdyby mohla, jen já se sekla a vynutila jsem si od ní rehabilitace, tam mě naučili prevenci a jak si odblokovat bolestivé místo. Už jsem tam nevlezla ani jednou. Příště jdu rovnou do nemocnice. Opravdu NEDOPORUČUJI!!!!!!!

Já si na paní doktorku nemohu stěžovat. Problémy se zády a s páteří mi vyléčila, byla ochotná, vše mi vysvětlila a pomohla. A pokud se na někoho mračila, vždy to byl protivný arogantní pacient, taky bych se na něj neusmívala jako nějaká vyumělkovaná modelka. A že se dlouho čeká? To jsem čekala u každého doktora.

I přes silné bolesti a několikeré upozornění nechala sestra sedět mou 72 letou matku skoro čtyři hodiny v čekárně.Paní doktorka má neprofesionální chování,dokola zkouší léky proti bolesti a to je asi tak v léčení vše.Sestra nepříjemná,čekání v čekárně strašné,i několik hodin.Divím se,že tam ti lidi ještě chodí.Momentálně hledáme jiného neurologa a lituji,že jsme to neudělali už dávno.

Už několik let beru silné antidepresiva,které mi paní doktorka předepsala na bolesti hlavy a zakázala vysadit.Dodnes neznám svou diagnozu.Odmítá mi vysvětlit nálezy z EEG atd,je neprofesionální,nedoporučuji!

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Nejen, že strávíte v čekárně neuvěřitelně dlouhou dobu, ale chování paní doktorky je neskutečné, je jí poznámky jsou netaktní a chování hrubé. Myslím si, že takhle by se nikdo k lidem chovat neměl. Měla by si uvědomit, že je tady ona pro nás a ne my pro ni.

Paní doktorka Kafková,je možná dobrá lékařka.Ale její přístup k pacientum ,nic moc.Její ordinační hodiny jsou hodně orientační.Začína nejméně hodinu po začátku ordinační doby.A to i polední přestávce.Všichni pacienti jen kroutí hlavou.No nevím jak by to vypadalo,kdyby to tak dělali všichni.