Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Paní doktorce Češkové vděčím za to, že žiji. Před třemi lety jsem k ní přišla s velkými bolestmi na pravé straně břicha. Začala mě honit po různých vyšetřeních až se přišlo na to, že mám rakovinu dělohy. Na tu umírá jedna pětina žen. Paní doktorce Češkové nikdy nepřestanu být vděčná.

Velmi sympatická a zkušená, vše vám ochotně vysvětlí. Je na ní poznat že se dál zdělává a má přehled o nových léčebných metodách a medikamentech. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je milá, vyslechne, vysvětlí, pomůže. Sestra je taky skvělá. Jsem rád že mám takovou doktorku :-)

Velmi prijemna, ochotna a pecliva pani doktorka. Sestricka mi taky prisla fajn, obe jsou profesionalky.

Velmi dobrá lékařka s lidským a zároveň profesionálním přístupem. Má moji důvěru.

Paní doktorka je pro mě naprostý profesionál s přirozeným vcítěním se do problému pacienta, jsem s ní moc spokojená.
Mimochodem milá a usměvavá má být recepční na hotelu, kde si platím dovolenou případně sekretářka ředitele, né doktor nebo sestra, který mají vyléčit a vyřešit můj zdravotní problém. Proto 6 let medicínu nestudují a pro úsměvy k doktorovi vážně nechodím.

S paní doktorkou jsem spokojen - přístup, profesionalita, chování.

Paní doktorka mě od první návštěvy opravdu milá nepřišla, ani při druhé návštěvě. Po půl roce, co jsem se u ní registrovala na mne dost nepříjemně vystartovala, že jsem jí ještě nedonesla kartu od svého lékaře. za 1. nepožádala mne o to, za 2. mou povinností to neni a za 3. mohla být vlídnější a nemluvit se mnou s takovým despektem. Sestra mě též nepřipadá jako prototyp milé a usměvavé sestřičky. Poznala jsem hodně doktorů, a tak si troufám říci, že existují milejší a ochotnější doktoři i sestry.

Mladá a velmi příjemná lékařka s profesionálním vystupováním a velmi dobrými lékařskými znalostmi. Starostlivá a poctivá. Mnozí o generaci starší její kolegové a kolegyně jí nesahají ani po kotníky.

Profesonalni, pecliva, prijemna. Mohu doporucit

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat, zda-li provádíte očkování proti chřipce ? A kolik případně stojí? Děkuji.
Machalická

Dobrý den, proti chřipce očkujeme, bez objednání, nejprve Vám napíši recept,vakcínu si
vyzvednete dole v lékárně a hned ji aplikujeme. Od 65 let hradí pojišťovna, jinak 150,-Kč za aplikaci. Zdravím Vás Dr.Češková

MUDr. Irena Češková

Dobrý den, ještě jsem vás chtěla poprosit, nedávno jsem vkládala otázku ohledně mého zdravotního stavu a lekářské zprávě kterou lékařka uvedla. Ptala jsem se zda k tomu měla oprávnění.Chci se zeptat jestli ta komunikace je někde dohledatelná.Vaše odpověď. Omylem jsem si ji v emailu vymazala a potřebovala bych jí ukázat svému novému obvodnímu lékaři aby mi věřil, jakou jsem dostala odpověď. Omlouvám se,vím že je tu prostor na dotazy ohledně nemocí.Byla bych moc ráda jestli je to někde uložené a můžete mi to poslat znovu. Pokud ne, zeptám se znovu. Děkuji

Dobrý den, ráda Vám zodpovím, ale vůbec nevidím jméno, tudíž netuším, jaký jste měla dotaz, tak mi to vše prosím napište. Zdravím Vás dr.Češková

MUDr. Irena Češková