Ordinace praktického lékaře
Vinohradská 2165/48, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Po akutní návštěvě pohotovosti kvůli zánětu močového měchýře a následné léčbě antibiotiky jsem se stále necítila dobře. Navštívila jsem paní doktorku, kde na místě byla prokázaná bílkovina a krev v moči. Moč odeslala i do laboratoře. Po dvou dnech mi osobně sdělila, že jsou výsledky negativní a poslala na ortopedii. Subjektivně jsem stále vnímala problémy v oblasti močového měchýře, proto jsem se z vlastní iniciativy objednala na cystoskopii. Zjistili mi vážný chronický zánět močového měchýře. Léčbu měl nasadit praktický lékař. Při této návštěvě mi paní doktorka sdělila, že nález tam již byl před měsícem, ale nikdo mě nekontaktoval.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Slabý prístup a nepríjemná pani doktorka. Človek sa až bojí o niečo žiadať, za všetko je skritizovaný. Po roku som zmenila lekára kvôli veľkej nespokojnosti. Podotýkam, že sestra je ochotná a hodnotenie sa vzťahuje len na lekárku.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Zkušenost s paní doktorkou je velmi špatná. Chování je velmi arogantní a neodborné. Při pracovní neschopnosti nebyla schopna odeslat neschopenku elektronickou podobou a řešilo se to se zaměstnavatelem na třikrát. Přestože se objednáte, vyhodí vás, že nemá čas. Při požádání o vstupní prohlídku odmítla a vyhodila mě z ordinace, že toto nedělá, přitom to má v nabídce za poplatek 400 Kč.

Zdravím!
Před 3 roky jsem si paní doktorku našla právě přes tento portál, ale protože se časy i kvalita služeb mění, tak musím nyní napsat, že od ní odcházím a to velmi nespokojená. První dvě náštěvy probíhaly v pořádku, dokonce byl můj zdravotní problém se žaludkem vyřešen. Jenže za několik let přišla preventivní návštěva a prohlídka - o kterou jsem si sama musela říct. Proběhl poklep, pohmat, nádech a výdech a konec. Protože máme v rodině onemocnění št. žlázy, tak jsem paní doktorlu požádala i o odběr krve. Bylo mi vysvětleno, že to není třeba, ale po naléhání mě do laboratoře poslala. Výsledkem bylo to, že moje výsledky byly hraniční - takže jsem moc ráda, že jsem si stála za svými právy. Za několik měsíců mě stihlo něco, co si vysvětluji jako alergii, ale nechtěla jsem se léčit neznale sama doma, tak jsem se objednala opět k paní doktorce Janovské. Po telefonu (aniž by mě VIDĚLA) mi vysvětlila, že je to určitě alergie na lípu a prach, ať využiji běžně dostupné léky z lékarny, že není třeba návštěvy ordinace. Rýma a řezání očí mě trápilo celou dobu, co měla paní doktorka dovolenou, takže jsem skutečně už leccos zkusila - marně. Podotkla jsem, že by to chtělo trochu ochoty. Na kontrolu mě tedy objednala a já doufala, že mě pošle na alergologii, aby se zjistilo, jakému alergenu se mám vyhýbat. Ale nestalo se tak. Ani jsem nedosedla na židličku v ordinaci a ona mi sdělila, že si zřejmě spolu nerozumíme. Taky jsem dostala informaci, že ona je ochotná dost, a že už mě dál ošetřovat nebude a žádanku na alergologii nenapíše. Pobavila mě :) Sdělila jsem jí, že pak už chápu, že se lidé doma samoléčí a nevěří lékařům. A taky, že nechápu, jak lékař může specifikovat alergii po telefonu... Nečekala, že budu argumentovat, bylo vidět, že jí můj názor překvapil. Rozhodně ji jako lékařku nedoporučuji!

u paní doktorky jsem byla hodně dlouho,ale jen protože mi do této doby nic nebylo.paní doktorka pokud jí nepřinesete něco sladkého jako pozornost,tak je arogantní a neumí léčit vůbec nic,já osobně jsem přišla k doktorce s tím že mě bolí záda,řekla mi že toto není pohotovost ad si jedu na Karlák,moje maminka je po těžké operaci v nemocnici jí nařídily rehabilitace doma s tím že paní dokrorka musí podepsat další 2 týdny,aby sestra mohla docházet k nám domů.paní doktorka řekla že nic takového nepodepíše,když to zjistil pan doktor v nemocnici strašně se rozčílil a osobně jí volal že namá právo léčit. mám paní doktorky plný zuby a už k ní nikdy nevlezu,jen mi je moc líto že s tímto problémem se nedá skoro nic dělat,pokud jí nebudute chtít tahat po soudech.

U paní doktorky jsem registrovaná asi 5 let, za tu dobu jsem ji navštívila 3x s banálními problémy (formalitami - potvrzení pro zaměstnavatele, do těhotenské průkazky, dotaz zda může z mé dokumentace vyčíst jestli jsem v dětství prodělala zarděnky) a pokaždé se mi (po hodině čekání mezi chrchlajícími seniory) dostalo neochoty a láteření. Paní doktorku jsem si vybrala pouze na základě adresy a zjevně to nebylo šťastné kriterium;-) Doktorku Janovskou nemohu doporučit - dle mé zkušenosti je neochotná a nepříjemná. Petra

Odešel jsem od paní Janovské asi po třech návštěvách k jinému lékaři. Prostě jsem zjistil že to není ani dobrá lékařka ani sympatický člověk.

Také jsem přešla k jinému doktorovi, po tom co jsem brala léky na žaludek s tím že přesně ví co mi je (jen mi prohmátla břicho) a skončila jsem ve vinohradské nemocnici. Velmi slabý dojem, doporučila bych domácí léčbu, nežli návštěvu tohoto lékaře páč výsledek by byl možná lepší.

Napsal jsem své hodnocení , ale bylo mi vráceno , ač bylo objektivní , pravdivé , bez vulgarit a jiných záporů , takže nechápu k čemu tata anketa je.

Jsem velmi rád , že jsem od této lékařky odešel. Když jsem po infarktu , by- passu . několika onkologických operacích a 37. ozařováních přišel s formulářem na vyplnění lázní, tak po dvou řádcích jej odmrštila se slovy :
" já vám přece nebudu psát návrh na rekreaci , ať si vám to napíše ten co to navrhl." Vím , že je to povinnost praktického lékaře vyplnit návrh a ten pak schválí odborný lékař.Vyžádal jsem si dokumentaci a dostal jsem se k
výborné lékařce MUDr. Březinové. Do lázní jezdím a vše ostatní probíhá ke spokojenosti. Asi je pravdivé přísloví , že vše zlé je k něčemu dobré.