Pralék s.r.o., Ordinace prakt. lékaře
Elišky Přemyslovny 398, Praha

S paní doktorkou jsem spokojen, ale problém mám se sestrou. Již několikrát mě odmítla, přestože mi bylo špatně s tím. že mají plno. Čekárna byla naprosto prázdná. Jednou se to stalo dokonce v pátek ráno. Řekla mi abych přišel až v pondělí, že mají nával. V čekárně opět nebyl nikdo. Nevím, co si o tom mám myslet, tak jsem přešel jinam.

Nepoznala utržený sval. Napsala na něj mastičku na modřiny. Po měsíci nelepšení se napsala žádanku na chirurgii, kde nám řekli, že už se s tím nedá nic dělat.
Jednou se mně zeptala, jestli jsem nemohla na zahrádce sníst rulík zlomocný, že mám rozšířené zorničky. Opravdu se na zahrádce nepasu, drogy neberu, pokud na něco narážela, a doktor by měl přece vědět nejlíp, že velikost zorniček není u všech stejná.
S kolísavým tlakem sice příbuzného na vyšetření posílá celkem často, ale pořád k tomu samému doktorovi, a tlak kolísá dál a leckteré léky, které člověk za ta léta vyfasoval, se spolu kolikrát ani užívat nesmějí.
Došla mi trpělivost, už jsem u jiné paní doktorky. Paní Gadireddiová mi nevyhovuje.

Paní doktorka je velice hodná a starostlivá. Když se člověk objedná předem většinou moc dlouho nečeká. Jednou se mi stalo, že jsem byla objednaná a čekala jsem hodinu. Někomu to možná vadí, ale přijde mi, že za ty služby se vyplatí počkat.
Paní doktorka rozhodně nic nepodceňuje. Když se jí něco nelíbí hned člověka pošle na krev nebo na další případné kontroly, aby se ujistila, že je v pořádku. Navíc se zajímá i o psychiku pacienta, která je co se týče zdraví velice důležitá.
Doporučuji všem!

Zdravím místní kritiky. Hodnotit práci doktorky na základě toho, že dlouho píše, nebo že má fronty v čekárně, je hodnocení člověka s odpovídajícím IQ 80,3. Hodnoťte laskavě práci doktora a to, s jakým výsledkem pracuje. Já fronty nečekám, neb nejsem zaměstnancem, který si jde pro neschopenku, aby nemusel do práce a je i línej vstát k tomu doktorovi. Jdu před otevíračkou v 8:30 a jsem první na řadě, zkrátka nejsem líný zadek.

Po hodině a půl dlouhém vyšetření, které pro lidi v čekárně byl asi dostatečný trest a motivace k tomu sem posléze napsat negativní hodnocení, neb o mě se doktorka postarala bravůrně, mohu nazvat davovou demencí. Osobně na pracovní průběh doktorky a celkovým přístupem, který tu v ČR postrádá 90% osazenstva, si nemohu stěžovat.

Enormní zájem, logické uvažování doktorky, bravůrná diagnóza, příjemné sestřičky, které ochotně prováděly své pracovní postupy.

30 korun ? Pokud je někdo takový sociál, aby se to oháněl 30ti korunama, ať nastoupí do politky a přesvědčí proč je to špatně. Já 30 korun beru jako jakýsi anti-důchodcovský filtr, nebýt 30,- kč, pak si na ony fronty stěžujete dvojnásob, neb by tam pí. Nováková (78 let) chodila obden. Není správné platit za něco, za co už si platíme, ale pořád to nesouvisí s prací lékaře, to patří trochu do jiného soudku diskuze.

Jedná se o velice milou,slušnou a pečlivou paní doktorku. Vždy vyjde vstříc jakémukoli zdravotnímu problému. Dá se řící, že svou rychlostí a rozhodností mě zachránila život. Děkuji. Josef Tomiška.

doporučuji

Paní doktorku i její sestřičku chválím. Vynikající laskavý přístup. Erudice a zdatnost. Dlooouhééé čekací doby :-( vstřícnost, opravdu se snaží pomoci, když je problém, i malichernost. Pacient je pro ni člověk. Ne číslo v seznamu. Děkuju moc...

Jsem s paní doktorkou moc spokojená. Je vstřícná a velice ochotná.

Rád bych opravil své předchozí tvrzení, po rozmyšlení jsem došel k tomu, že bylo velice nespravedlivé, byl jsem zrovna rozrušený a měl jsem horečku. Pokud Vám nevadí delší čekací doba, musím nechat, že paní doktorka je opravdu skvělá. Má velice profesionální přístup a vždy poradila a pomohla. Mám s ní nejlepší zkušenosti.

Péče o pacienta vzorná,ale čekací doba opravdu neskutečná. Ale zase skvělá,velmi milá,lidská a schopná sestřička.