MUDr.

40001 Ústí nad Labem, ústecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

Musím se připojit ke všem spokojeným zákazníkům ( pacientům ), kteří navštěvují ordinaci Mudr. Černého. Je to velmi schopný, svědomitý, zodpovědný a pozorný doktor. S jeho profesionálním přístupem jsem byla velmi spokojená. Chtěla bych také poděkovat sestřičkám. Všichni jsou moc hodní, vstřícní a milý. Nejdůležitější však je, že znají svoji práci a to se cení. Přeji panu Mudr. Černému mnoho spokojených zákazníků. Ještě jednou moc děkuji Jitka Zemanová

• velmi dobrý

Chodím k němu něco více jak 5 let a mohu říci, že jeho přístup k práci je profesionální. Jeho práce je na stejné úrovní. Některé věci mne dokonce překvapili, že zubař i dělá. Radek Weingart

• velmi dobrý

Musím pochválit nové ordinace, moc nám líbí. Pan doktor se sestřičkou jsou úžasní, jsme moc rádi, že je máme. Jejich péče o pacienty je příkladná. Díky za ně.

• velmi dobrý

Chvála je příjemná, ale hledám nového zubaře, proto uvítám konkrétnější názory v čem je tak dobrý. Prosím o věcnější hodnocení. Také by mne zajímalo, jakou má laborku? Umí umělé zuby?Děkuji.

• velmi dobrý

Nemám na pana doktora ani na sestřičku jedinou výhradu. Oba dva jsou perfektní a i přístup je velice milý. Kéž by se takhle chovalo více lékařů. Moc si ho vážím. I jeho trpělivosti se mnou - bojím se zubaře pořád, i když mi třeba nic nedělá :) :) :) Je trpělivý a chápavý a vše mi vysvětlí. Nikdy bych neměnila.

• velmi dobrý

nejlepší zubař, kterého jsem kdy poznala

• velmi dobrý

.....velice neobyčejný lékař...plus kvalitní personál,nemám co dodat co slíbil vždy dodržel...co se bolesti týče :) děkuji

• velmi dobrý

Nejlepší zubař jakého jsem měl, s jakým koliv problémem se přihlásím, tak ho vyřeší bezproblému. Být všichni zubaři jako pan Černý, tak se lidi nebojí chodit k zubaři :)

• velmi dobrý

Spolu se sestřičkou jsou báječní, nikdy jim nechybí humor a lidský přístup. Já se k nim opravdu těším a odcházím s úsměvem na tváři.

• velmi dobrý

nejlepší pan doktor jakého znám! kapacita ve svém oboru a navíc nadlidský přístup k pacientům z něj dělá Boha zubů! Vsadím se, že i sám velký Zeus by si u něj nechal spravovat chrup :-) opravdu nejlepší zoubkař ze všech, děkuju moc moc moc že máme místo v jeho kartotéce. zdravím celý tým Kačka Kajzrová

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.