DaliDENT s.r.o.
Lesnická 1802/11, Brno

Mikroskopickà a estetickà stomatologie, endodoncie a implantologie

Umístění: DaliDENT s.r.o. Jiný

Za pánom doktorom jazdíme zo Slovenska a sme maximálne spokojní. Je to profesionál, od ktorého sa môžu učiť iní odborníci z rôznych odborov. Perfekcionista, u ktorého je na prvom mieste pacient. Dôkladná prehliadka, vysvetlenie.Človek nemusí mať pocit, že dáva hlúpe otázky. Empatický. Pochopenie potrieb pacienta je preňho doležíte.Dbá na maximálny komfort pacienta pri výkonoch a bezbolestnosť. Takýto prístup som ešte nezažila. Ďakujem krásne pan doktor za starostlivosť o našu rodinu:-)

Umístění: DaliDENT s.r.o. Oprava dřívějších oprav odjinud

K panu doktorovi chodím už delší dobu a zatím více než naprostá spokojenost! Podle mě je to neskutečně nadaný člověk a má precizní přístup k práci, což se dnes tak úplně nevídá. Taky oceňuji to, že je jemný a citlivý při ošetřování pacienta. Je velmi náročný i na personál a můžu jen chválit i jejich přístup. Kvalita a super chování!

pana doktora Korčáka mohu hodnotit velmi pozitivně, jak z hlediska lidského tak z hlediska odborosti, která vzhledem k jeho věku je na neskutečné úrovni. Určitě doporučuji každému, je asi jeden z mála lékařu, který řekne, že plomba při dnešních technologiích a materiálech musí pacienta přežít. Máme za sebou oba 2 měsíční maraton výměny tří korunek po cca 16 letech + oprava ne uplne vyplnenych korenovych vyplni, kde byl zanet, ktery by casem spusoboval komplikace. Z původně plánovaných 3 návštěv bylo nakonec celkem až 6, kvůli velké komplikací dostat původní čepy ven. Velmi oceňuji přístup pana doktora Korčáka, který i přesto, že ho předcházející kvalita práce překvapila a neočekávali jsme ani ve snu, že to půjde tak těžko ven, vůbec nespěchal a každou jednu návštěvu jsme někteří odležali a jiní odmakaly až do skoro 18:00 namísto 17:00 kdy končí ordinační hodiny. Celkově to bylo kolem 20 hodin čistého času práce, ale odvedené excelentně. Rovněž oceňuji i přístup jeho sestřičky Libušky, která se netvářila, že má po pracovní době a vždy byla milá a ochotná. Doporučuji opravdu každému kdo zvažuje podobný zákrok, aby to konzultoval s panem doktorem Korčákem, protože myslím, že můj případ patřil mezi TOP případy co se týče komplikací a touto cestou mu za vše ještě jednou velmi děkuji

Naprostá profesionalita!! Pan doktor Korčák,i všichni z jeho ordinace, mají nadstandardní přístup k pacientům. Ošetření je bezbolestné, pro pacienta spíše relax, používá moderní techniku a kvalitní materiály. S pacientem neustále komunikuje, snaží se ošetření vždy co nejvíce zpříjemnit. Vyšší náklady odpovídají kvalitě ošetření. Chodím k němu již 5 let a mohu jen doporučit!!!
Nadstandardní přístup může potvrdit má příhoda, kdy jsem zapomněla na ošetření, neměla zajištěno hlídaní pro mou jednoroční dceru a pan doktor ihned flexibilně zareagoval, posunul mi návštěvu a zajistil hlídání od sestřičky.:-)

Chodim tam cca pul roku. Nekolik extrakci a vrtani, vsechno vzdy v uplnem poradku. Extrakce pozdeji ve dne neboli a hoji si vzdy extremne rychle. Jestli mate moznost tak jedine k Dr. Korcakovi!

Jsem vždy velmi spokojen, a to jak s výsledky práce pana doktora, tak i s průběhem zákroku (někdy si během zákroku i zdřímnu, jak je to v pohodě :D )

Profesionální ale i osobitý přístup a péče, perfektní ošetření - chválím kudy chodím.. Mohu jen a jen doporučit!!!

Velky nadstandard od pristupu k pacientovi az po odvedenu pracu. Nemenil by som

Č

U pana doktora jsem byla již 2x na (dle jeho názoru) nejnepříjemnějším zákroku - ošetření kořenových kánálků a musím říct, že jinam už bych nešla. Naprosto bezkonkurenční a citlivé jednání, je velmi šetrný a pečlivý. Zub ošetřuje klidně i 90 minut!!! U bývalého zubaře jsem byla max 20 minut i s placením!.. Používá moderní vybavení, s pacientem neustále komunikuje, vše vysvětlí a doporučí vhodné varianty. Cena je samozřejmě odpovídající jeho péči, ale za sebe mohu říci, že jsem lepšího zubaře nepoznala.

Pan doktor je velmi mily, prijemny a trpezlivy. Pracuje s modernymi pristrojmi a pacienta vzdy informuje o tom, co bude robit. Vysetrenia su takmer vzdy bezbolestne. Pana doktora mozem len odporucat :)