Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: QUATTROMEDICA s.r.o. Jiný

Tohle je určitě moje nejhorší zkušenost s lékařem v životě. Pan doktor je arogantní, v každé větě mi dal najevo, že můj problém je smyšlený, nad odbornými závěry jiných lékařů (ohledně mého problému jsem přinesla i zprávy z předchozích vyšetření) se ofrněl a řekl, že je to celé nesmysl a odmítl mi napsat žádanku na doporučená vyšetření (v poradně uLékaře.cz mi bylo praktikem řečeno které markery v krvi bych si měla nechat vyšetřit), že je to prý zase nesmysl. Když jsem čekala na výsledky CRP, tak se se sestrou přímo přede mnou posmívali pacientům, kteří byli na řadě dříve, neváhali nahlas komentovat jejich diagnózu apod. Tak za prvé tohle je porušení lékařského tajemství, a za druhé je extrémně neprofesionální se posmívat pacientům za jejich nemoci - co čekáte když jste praktik? Že k vám budou chodit zdraví lidé? Pan Mazal by evidentně byl nejraději, kdyby mu tam žádní pacienti nechodili a už vůbec ne nemocní.

Velmi pečlivý a důkladný při vyšetření, bez průtahů doporučí k odbornému lékaři na potřebná vyšetření, které nelze provádět v ordinaci praktického lékaře.