Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

V naší privátní poliklinice poskytujeme léčebnou a preventivní péči občanům v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Arnošt Mazal Jiný

Tohle je určitě moje nejhorší zkušenost s lékařem v životě. Pan doktor je arogantní, v každé větě mi dal najevo, že můj problém je smyšlený, nad odbornými závěry jiných lékařů (ohledně mého problému jsem přinesla i zprávy z předchozích vyšetření) se ofrněl a řekl, že je to celé nesmysl a odmítl mi napsat žádanku na doporučená vyšetření (v poradně uLékaře.cz mi bylo praktikem řečeno které markery v krvi bych si měla nechat vyšetřit), že je to prý zase nesmysl. Když jsem čekala na výsledky CRP, tak se se sestrou přímo přede mnou posmívali pacientům, kteří byli na řadě dříve, neváhali nahlas komentovat jejich diagnózu apod. Tak za prvé tohle je porušení lékařského tajemství, a za druhé je extrémně neprofesionální se posmívat pacientům za jejich nemoci - co čekáte když jste praktik? Že k vám budou chodit zdraví lidé? Pan Mazal by evidentně byl nejraději, kdyby mu tam žádní pacienti nechodili a už vůbec ne nemocní.

Pavel Rotrekl Jiný

Zbytečně nemluví. Konverzaci podrobně zaměřuje na potíže a zdravotní stav pacienta. Lék, který mi předepíše vždy zabere. Má velkou zásluhu na mých 91 let života..

MUDr. Lenka Soukalová

K paní doktorce jsem chodila roky a než jsem otěhotněla neuvažovala jsem o změně. Když jsem ale otěhotněla začala jsem se více zajímat, jaké vyšetření mi dělá a proč a prostě jsem chtěla být více informovaná. Přístup paní doktorky mě velmi nepříjemně překvapil, sama mi neřekla nic a když jsem se zeptala, pohrdavě na mě vyštěkla, co mě to zajímá. Naprosto nerespektovala můj pohled na věc, nebyla ochotná se o ničem bavit a nic vysvětlit. Informace o vašem zdravotním stavu vyřvávají po celé ordinaci a čekárně, takže soukromí nula. Navíc jednala za mými zády, což už byla poslední kapka. Je to stará škola typu já jsem doktor a kdo je víc. Takže pokud chcete autoritativní přístup s despektem a ponižováním, je to ta pravá.

Kontakt

Kounicova 688/26, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna