Komplexní psychiatrické vyšetření • 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Křižíkova 264/22, Praha

1 200 Kč

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

Vedoucí psychiatr v Institutu neuropsychiatrické péče.

Léčené nemoci

• Poruchy příjmu potravy - mentální anorexie, mentální bulimie, psychogénií přejídání
  • Poruchy osobnosti - hraniční porucha osobnosti a jiné
  • Schizofrenie a jiné psychózy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychiatrie
  • psychoterapie

Umístění: INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP) Jiný

Je to clovek na spravnem miste. I kdyz mi bylo nejvice zle a ja byla v zahranici, komunikoval semnou pres emaily. To same plati, kdyz jsem mela jiny problem, vzdy odeosal. Ac vim, ze toho ma nad hlavu, vzdy vyslechne, poradi a pomuze. Diky panu doktorovi opet ziji a vim, ze jsem ve spravnych rukou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem velmi spokojen, je velmi ochotný , pružně se věnuje mým problémům a vždy si na mne udělá dostatek času.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi dobrý lékař s vstřícným a chápavým přístupem. Věnoval se mému problému velmi detailně, takto si psychiatrickou péči představuji. Mohu jednoznačně doporučit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore,
potřebovala bych od Vás radu, vím že se specializujete na úzkosti a můj syn má OCD, na jaře mu bylo 18 let, odmítá lékařskou péči, léky....ale zavírá se doma, nechce nikam jít, myje se a nedovolí nám se k němu přiblížit (zašpinil by se) a musel by se potom hodiny mýt. Mám o něj strach a nevím co dělat. To že se uzavírá před světem mi přijde nešťastné řešení problému. Myslím, že hlavně potřebuje někoho kdo by mu pomohl. Co mám dělat? Poraďte prosím. A pokud nedovolí žádnou léčbu kam až to může jít? Jak tohle může skončit? Předem děkuji.

Dobrý den, to je samozřejmě velmi složité otázka. Pakliže syn neohrožuje na životě či zdraví sám sebe, či někoho z okolí, tak léčení proti vůli možné není. Rozumím tomu ale dobře, že kdybyste o něj nepečovali, tak by se o sebe nepostaral? Jestli tomu tak je, tak Vám radím, abyste na nějakou dobu nechali péči o sebe jenom na něm (aby si sám nakoupil, navařil, atd.). Když pak nebude jíst, tak jej můžete nechat hospitalizovat, protože tímto se již sám ohrožuje na zdraví tím, že nepřijímá potravu. Pak byste mohla zavolat sanitku a se synem se nechat odvézt na psychiatrii, kde by jej měli zaléčit, a to případně i proti jeho vůli. Ale berte prosím tuto radu jako radu obecnou, neznám přesný příběh Vašeho syna. Posouzení situace tak nechám samozřejmě na Vás. S pozdravem, Dr.Nawka

MUDr. Alexander Nawka