Praktický lékař pro dospělé

Středa: 6:00 – 12:30
Čtvrtek: 09:00 – 14:00
Pátek: 6:30 – 11:30

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Děkuji !!! Příkladná péče o pacienta. Perfektní odbornost. Empatický přístup k pacientům.

Velmi empatická a pečlivá lékařka. Svým profesním nasazením, lidským přístupem a ochotou patří k nejkvalitnějším lékařům, s nimiž jsem se kdy setkala.

Jsem u paní doktorky dlouhá léta a vždy jsem by velmi spokojen s její ochotou i pomocí. Vřele doporučuji a mnohokrát děkuji za péči.

Nejbáječnější praktický lékař v Klatovech. Spolu se sestřičkou jsou velmi ochotné, empatické a milé. Jsem v její péči již 6 let a nemohu si vynachválit. Moc Vám oběma děkuji za skvělý a bezchybný přístup!
Jen tak dál milé dámy.
Weingärtnerová

NAPROSTO BEZVADNÁ LÉKAŘKA!!! V péči paní doktorky jsem cca. 4 roky a jsem naprosto spokojená. Díky paní doktorce mám dneska dvouletou dceru a věřím, že díky její péči, i přes mé momentální zdravotní problémy, budu mít další miminko. Paní doktorka je totiž i skvělý psycholog a pomáhá léčit nejen tělo, ale i duši. Velké díky paní doktorko za Vaší lidskost, ohleduplnost, pochopení a za to, že i slovem dokážete pohladit. Velké díky patří samozřejmě i sestřičce Švorčíkové, která je také úžasná. M.K., Klatovy

Velmi povrchní a nesympatická žena více než o pacienta jí jde o to nedělat si problémy, hrůza ignoruje lidi.
Jirka, Klatovy

Nejlepší doktorka s jakou jsem se kdy setkala. Její profesionální přístup k lidem si opravdu nemohu vynachválit. Nejvíce obdivuhodné je však to, že si sebou ''tahá'' práci i mimo pracovní dobu, jen aby vyhověla svým pacientům a udělala pro ně první poslední. Klobouk dolů paní doktorko, většina lékařů se o své pacienty zabývá pouze po pracovní-fyzické stránce, ale naší psychiku nikdo neřeší. Vy mi dokážete naslouchat a vím, že Vám mohu věřit. Děkuji!

V péči MUDr. Štáhlichové jsem několik let. Podle mého názoru je odborníkem na svém místě. Neléčí pouze následky, ale hledá příčinu onemocnění. Důraz klade na prevenci, což se někomu nemusí líbit. Mně tento přístup maximálně vyhovuje. Paní doktorka je velmi profesionální a pečlivá. Vždy mě trpělivě vyslechne a moje momentální zdravotní obtíže nezlehčuje. Zdravotní problém nebo komplikaci mi vždy vysvětlí. Moje důvěra k ní je maximální. Navíc je velmi příjemná, což platí i pro sestřičku p. Švorčikovou. Důkazem mé spokojenosti je i fakt, že jsem do její péče svěřila svou dceru, když dovršila 18 let. Za svými názory si stojím a proto zde ráda uvedu i své jméno: Eva Maurerová, Klatovy.

Nejlepší...:o)

je prostě skvělá