Vojenská nemocnice Brno
Zábrdovická 3, Brno

Já jsem velice spokojená s přístupem paní doktorky, nestalo se mi, že by me někdy odbyla. Akorát je pravda, že člvěk si musí v čekárně posedět, ale tohle není jenom u ní...

Když jsem viděla paní doktorku poprvé, působila na mě jako nějaká kartářka (bez urážky) :) Dobře se s ní komunikuje, nechybí jí dobrá nálada a už mi několikrát pomohla nejen zdravotně. Stalo se mi, že jsem jednou čekala na vyšetření dvě hodiny a z toho skoro hodinu u ní v ordinaci byla jen jedna pacientka, podle všeho její známá (i když tohle se mi stalo asi u všech praktických lékařů). Bylo to dost nepříjemné a jedna stará babička si postěžovala, že u ní čekala jednou tři hodiny a paní doktorka mezitím pouštěla pacienty zadními dveřmi bez čekání. Na druhou stranu zas dokáže odbavit čtyři pacienty za půl hodiny. Celkově hodnotím kladně.

Paní doktorka je možná příjemná na nějaké nezávazné popovídání a také machr na klasické "rýmičky a chřipečky" i když i tam by se dalo pochybovat, protože při zánětu průdušek si člověka neposlechne, do krku se pomalu nepodívá. Ale na ostatní je to děs. Kdysi mi odbyla předoperační vyšetření s tím, že mi ho udělají v nemocnici a v nemocnici mi kvůli tomu museli odložit nástup. Dokud jsem jí nezamával před obličejem výpisem svých nároků ze zdravotní pojišťovny, tvrdila mi že v rámci preventivní prohlídky mám nárok jen na odběry krve. Nic se jí nechce dělat, většinou mám pocit že ani neposlouchá, místo odeslání za specialistou dává babské rady, případně střílí od boku diagnózy i na velice závažné onemocnění bez jakýchkoliv dalších testů. Pokud už pošle, v lékařské zprávě jsou úplně jiné věci, než ji pacient říká. V čekárně se připravte na dvě až tři hodiny čekání, protože je zde vždycky spousta důchodců, kteří si nechodí ani tak na kontrolu jako povykládat. Hodinu před koncem ordinačních hodin zavře čekárnu, aby tam nedejbože někdo nepřišel a ona nemusela být přesčas. No prostě hrůza, nechápu jak tenhle přežitek z dob socialismu může u nás dělat praktickou lékařku.