AV-DENT s.r.o.
Jánská 2, Brno

Umístění: AV-DENT s.r.o. Jiný

Doktor Walid je naprosto něj nejšikovnějsi doktor kterého jsem někdy měla. Rychlý a vstřícný. Půjdu tam znovu

Dnes jsem navštívila dr s 3,5 letou dcerou a přístup pana doktora k dětem je naprosto neomluvitelný, aby nekdo na moji vystrašenou dceru pořvával to ne!!!!! arogantní dr , hrozné chovaní sestry, a jakýsi zvlastní pořadník v čekárně!!!!

Bol mi doporuceny znamym ale neviem ci to risknem. Ake ma vlastne ceny??

K panu doktorovi jsem chodil dlouha leta. Na jednu stranu jeho zrucnost pri zakrocich je velmi dobra a pokud vas neco opravdu boli, tak vas vezme i kdyz ma plno. Na druhou stranu prevence nebo zubni rentgen pro zjisteni zacinajicich kazu zda se vubec nepouziva. Objednaci doby velmi dlouhe, priblizne 3/4 roku az rok.

Walid je velmi profesionální a milý pan zubař. Navštěvuji již několik let a můžu doporučit!

- Personál v zdravotnickem zařízení "AV-DENT s.r.o." neni vstřícný a pozorný.
- Zařízení je sice čisté, uklizené ale chování zdravotní sestry doktora Walida to všechno zastiňuje. Ta dáma by zasloužila vyhazov !!!
- Je možné se objednat dopředu a nečekat v čekárně? NE !!!
- A ještě jedna věc ....pane doktore, pořiďte si prosím jedno rázové latexové rukavice ...na to snad máte ne? ....až na tady těch pár "drobností" ....jste SUPER " :)

Je protě nej :)

MUDr. Walid je nejlepší lékař!!! Chodím k němu asi 10 roků. Nikdy jsem nevěřila, že se budu těšit na zubaře, ale opravdu je to tak. Je milý, usměvavý, vysvětlí příčinu a postup. Odvádí super - precizní práci. Moje rodina i známí k němu přešli od svých lékařů a slova chvály nestačí.............

Martina

Jsem velmi spokojená.Laskavý,jemný,ochotný,a umí!!! Taky jsem se se dřív bála zubaře... Není co dodat.Jsem ráda,že ho mám jako svého lékaře.. Rea

Naprostá spokojenost, nejlepší zubař, kterého jsem kdy měl.