Porodnicko-gynekologická klinika FN Olomouc
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Chtěla bych též poděkovat touto cestou panu profesorovi Pilkovi a celému personálu, všem sestřičkám za velmi dobrou péči. Absolvovala jsem laparoskopickou operaci. Velmi oceňuji vysokou profesionalitu a lidský přístup všech. Upřímné díky.

Ráda se připojuji k výborným hodnocením na této strance. Moje ex-gynekoložka mi tvrdila, že můj problém nepůjde operovat ani kdybych byla ,, anglická královna". Pro pana profesora Pilku tato operace nepředstavovala velký problém a zvládnul ji na 1*. Mnohokrát děkuji nejen za Vaši odbornost, ale i Vaši lidskou stránku!

V Ostravské nemocnici mi doporučili klasickou operaci s transvaginální biopsii, profesor Pilka situaci přehodnotil a zvolil pouze laparoskopii,3den včetně operace jsem odcházela zcela bez komplikací domů.
Ano,je to špička a odborník ve svém oboru.Jsem vděčná že jsem mohla podstoupit zákrok právě u docenta.
Poděkování také sestřičkám...........Děkuji Dáša

Děkuji panu doktorovi za to, že operace, které jsem se velmi obávala, proběhla bez komplikací a nebylo to vůbec jednoduché. Snad se díky ní dočkám konečně vytouženého miminka. Vděčná pacientka.

Vrátil jste mě do života pane doktore, nepřeháním, když řeknu, že jste mi zachránil život. Děkuji Bocková K.

Doktor Pilka je neuvěřitelně lidský a pro své pacienty obětavý. Jeho znalosti a profesionalita je bezkonkurenční.
Nikdy nechci být pacientkou jiného gynekologa!

Je to lékař s nej.lidským a profesionálním přístupem,díky jeho včasné diagnostice a následné úspěšné léčbě mu vděčím za mnohé.Ať už šlo o můj zdravotní stav nebo o moji dceru před a po narození,vždy se nám velmi pečlivě od začátku do konce věnoval.Nám stačí jediný pohled na naši krásnou,zdravou holčičku a víme komu vděčíme za to,že může být mezi námi.Proto važte si,že máte v Olomouckém kraji p.př.profesora R.Pilka Phd.U nás takový není a proto raději objetuji hodiny,desítky km a vím,že vše dobře dopadne.

Mám tě moc ráda tati, jsi skvělý doktor.

_

Výborný odborník a profesionál na svém místě. Je vzorem pro ostatní.....

Pan docent Pilka měl moji vnučku v péči po návratu z USA. Zachránil ji před operací a s takto profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala. Není jen dobrý, patří bezesporu k absolutní české špičce.