Botox

Chirurgické odstranění mateřských znamének

Dermatologické konzultace

Fotodermatózy (sluneční alergie)

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

MUDr. Junášek Milan (ordinace úterý, středa, čtvrtek)

- odborný lékář v oboru dermatovenerologie
- prevence a o...

KLINIKA YES VISAGE

Umístění: Ambulance dermatovenerologie – sálek, lasery, korekce dermatologické konzultace

Celá rodina sem chodíme na pravidelné kontroly. Já jsem světlý fototyp I, takže musím být obezřetný. Při jedné kontrole mi pan MUDr. Junášek odstranil podezřelé 3mm znaménko, které histologie identifikovala jako melanom in situ, tj. ještě ve stadiu kdy nebyl invazivní. Zachránil mi tak život, můj známý, který na kontrole nikdy nebyl, stejnou situaci zanedbal a do roka zemřel. Velmi doporučuji nepodceňovat dermatologické kontroly a budu panu MUDr. Junáškovi navždy vděčný.

Umístění: Ambulance dermatovenerologie – sálek, lasery, korekce vyšetření znamének

Pan doktor je špička v oboru. Já i moje rodina k němu chodíme roky a na jeho diagnostiku se dá stoprocentně spolehnout. Váží si ho a důvěřují mu i kolegové lékaři, takže i to považuji za jeden z důkazů jeho erudice. Navíc je to neuvěřitelně laskavý a empatický lékař, kéž by takových bylo více...

Umístění: Ambulance dermatovenerologie – sálek, lasery, korekce chirurgické odstranění mateřských znamének

Zpočátku spokojenost, prevence, ale při výkonu odstranění znamének, na můj dotaz, zda nebudu mít jizvy, odpověď, přece nejste modelka... Nedokázala jsem reagovat, jak jsem zůstala překvapená. Jizvy přece nechce mít nikdo! Stehy po jednom znaménku mi povolily ještě v ordinaci při oblékání, rána následně hnisala. Ze 6 řezů 4x jizvy jedna extrémní. Nedoporučuji.

- vemi prijemne prostredi
- velmi (opravdu velmi) lidsky a mily pristup
- efektivni lecba
- podrobne vysvetleni provadeneho zakroku a vyhledu do budoucna
- laskave uklidneni, ale pritom vecne sdeleni, kdyz jsem se obaval

Pan doktor je absolutní jednička, syn měl problém se zarůstajícím nehtem přes dva roky, dvakrát řešeno na chirurgii a bez výsledků. Po zásahu pana doktora má syn konečně klid, jsme půl roku po výkonu a palec je vyřešený a vše absolutně v pořádku. Jsem mu velice vděčná a všem pana doktora doporučuji. Lucie Veselá

Pan doktor je profesionál. Jsem moc ráda, že jsem našla tak skvělého lékaře.
Řezání znamének podstupuji pravidelně od dětství a jen od pana doktora Junáška nemám jizvy.
Zároveň si cením jeho přístupu k pacientovi.
Sestřička je také skvělá a když mi sdělovala histologický nález, dokázala mě uklidnit.

Pan doktor Junasek je vynikajuci. Chodim k nemu na znamienka. Pred dvomi rokmi mi odstranoval aj vyrastle - laserom; aj v ramci prevencie - skalpelom. Vsetko bezbolestne, jemne a po zahojeni minimalne jazvicky. Aj tento rok som uz objednana. Sice je cakacia doba par tyzdnov/mesiacov - ale stoji to za to - v cakarni sa dlho necaka, system mi uplne vyhovuje. Ma ludsky pristup, uz podanie ruky na zaciatku o tom svedci.

Pan doktor je velice milý, sympatický, lidský a při tom všem je to i skvělý odborník, který vše hezky vysvětlí. Velice kladně hodnotím i krásnou ordinaci, která je dobře vybavena - je vidět, že doktor sleduje novinky v jeho oboru (což je vždy dobře).

Skvělý odborník, který vždy dokázal pomoci mně i mým dětem a vždy ještě projevil zájem o jiné možné dermatologické problémy (například znaménka na těle).

Vynikající pan doktor kterého navštěvuji již 20 let a vždy jem s nim nadmíru spokojena.Mam od nej řezaných už hodně znamének a nikdy to není ani cítit ze něco řeže. Doporučila jsem k němu několik známých a nestalo se aby si u nej někdo na něco stěžoval. Velice sympaticky a lidsky. Též výborná sestřička. Na pravidelne kontroly se k němu dokonce těším. Mužů všem jen doporučit. Ve svém oboru si myslím ze je špička .

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda odstraňujeme leisrem malé metličkove žilky. Začali se mi dělat ve spodní části lýtek. Z větší vzdálenosti to jsou červené fleky které nevypadají hezky. Chtěla bych je odstranit. Kolik takový zákrok stojí prosím. Velice děkuji za ochotu a odpověď

dobrý den,

odstranění metl. varixů laserem provádíme. Bohužel jsou tam časté recidivy. Dopor. nejprve ošetření sklerotizací - provádí kolegyně v naší ordinaci nebo kdekoliv jinde, i zde je však riziko recidiv. Laser je doporučen až jako druhá volba. S pozdravem. Podrobnosti u sestry M.Junášek

MUDr. Milan Junášek

Mohu s purpurou, která se objevila po atb, do moře?

dobrý den,
s purpurou do moře můžete, ale nevystavoval bych se slunci. M.Junášek

MUDr. Milan Junášek

MUDr. Junášek Milan (ordinace úterý, středa, čtvrtek)

- odborný lékář v oboru dermatovenerologie
- prevence a o...