Mgr. Zuzana Vokáčová

Logoped Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

Klinická logopedie
U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

P. Vokáčovou jsem kvůli práci návštěvovala již v minulosti. Takže způsob její práce jsem znala a nadšená jsem nebyla, že nemůžu s vlastním dítětem jinam (v té době nikdo další v JH nebral). Moje obavy se potvrdily, vše ještě mnohem horší, než před lety. Evidentně je již vyhořelá, přístup k dětem je naprosto otřesný, dcera se jí bojí. P. Vokáčová ji neustále ponižuje (mě také, ale já to na rozdíl od čtyřletého dítěte ustojím), má hnusné narážky, je prudká, vznetliva i vzteklá, když vše nejde podle jejích představ. Žádný ohled na individuálnost dítěte, jede si své tabulky. Způsob práce až chaotický, několikrát zapomněla, co nám zadávala, na čem jsme už pracovaly. Když dcera nesedí jak pravítko, okřikuje ji, kolik už měla ten den dětí a ať ji nechá v klidu pracovat. Okřikuje ji, když mluví a ona zrovna nechtěla, aby mluvila, vzápětí ji okřikuje, že nemluví a neodpovídá hned. Svou práci evidentně ráda nemá, rozhodně ji dobře nedělá, chtělo by to už za těmi vnoučátky, které pořád zmiňuje

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Musím paní logopedku pochválit, naše dítě patří mezi náročné pacienty, narodilo se s kombinací vývojových vad, které ve větší míře zasahují řeč. Mám s logopedií již zkušenosti u staršího dítěte a myslím si, že empatický a erudovaný přístup poznám a paní Vokáčová bohatě oplývá vším. Mnohokrát jsme si říkali, vzít si paní logopedka naše dítě na měsíc k sobě, tak mluvíme bez potíží a s přehledem. Je až neuvěřitelné, co dokáže s dětmi nad kterými by jiní už zlomili hůl. Doufám, že své neuvěřitelně velké zkušenosti má paní Vokáčová komu předat dál. Mnohokrát děkujeme za její péči!

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Píšu za víc maminek -- nedoporučuji.
Neumí to s dětmi, je arogantní a dětí z ní mají strach.
Je neprofesionální.
Nikdy jsem nezažila tak hrozný přístup jako tady.
Neustále vykládá o svých vnoučatech a pomlouvá paní z pedagogické poradny a vykládá mi jak tam nechce sedět.... má naučit děti mluvit....doporučuji rozhodně k ní nechodit a divím se, že jí to prochází.
Neměla by tu práci dělat když jí netěší.

Paní doktorka Vokáčová je skvělá. Moji dceru zbavila vady řeči během 6 měsíců. Mohu jenom chválit. Líbil se mi i její přístup, jak ke mně jako k rodiči, tak i k mé dceři. Paní doktorka umí vzbudit zájem dítěte i rodiče.

BYLA JSEM S PÍ DOKTORKOU SPOKOJENÁ,SYN K NÍ MOC RÁD CHODIL.A.K.

prijemna k detem ma velice profesionalni pristup,me deti naucila vse a radi na ni vzpominaji

hodna a prijemna me deti naucila