Výstavní 17, Brno

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Paní primářka je velmi inteligentní žena, zároveň velmi příjemná, vstřícná, člověk "nad věcí." Má vynikající slovní projev, s elegancí sobě vlastní ovládá psychiatrii, máloco ji vyveden z míry. Chápavá, empatická.

Mudr Švehláková je soudní znalkyní ve svém oboru! Názor přispivatelky LOŠŤÁKOVÉ na Mudr. Švehlákovou,je velmi lichý a pomlouvačný, neboť jak známo, někdo soudní spory vyhrává a druhý je holt prohrává!
Tohoto soudního sporu jsem se účastnil a byl jsem vůči této stupidní přispivatelce vítěznou protistranou.
Tak už to u soudu chodí, že jeden dostane zapravdu a druhý ne! Není možné aby obě strany v soudním sporu zvítězily!
Soudní znalkyně má v takových sporech postavení korunního svědka! Tato korunní svědkyně pracovala dokonce v týmu znalců v této věci, z čehož je tedy vyloučena její osobní antipatie vůči přispivatelce LOŠŤÁKOVÉ.
LOŠŤÁKOVÁ si vůči této lékařce na těchto stránkách léčí své uražené ego a zlost, že nevyhrála soudní spor, resp. že jí k tomuto Mudr. Švehláková nepomohla svým křivým svědectvím!
Podobné hanopisy zasílá LOŠŤÁKOVÁ také na moji osoubu na generální ředitelství firmy kde pracuji!
Mimochodem, rozsudek ve věci nikdy nedodržela a do dbešního dne jej nerespektuje, za což byla již 2x odsouzena k podmíněnému trestu (tr. čin ve smyslu maření úředního rozodnutí pozn.) K této přispivatelce LOŠŤÁKOVÉ lze dodat poze jedniné: "Svatá prostoto" Přečtěte si logičnost jejího příspěvku.
Sice nevím jaká je Mudr. Švehláková sexuoložka, neboť náš případ posuzovala jako psychiatrině, tedy v tomto ohledu ji hodnotím jako VELMI DOBRÁ resp. NEJLEPŠÍ !!!!!!

Velice profesionální, doporučuji.