MUDr. Zuzana Martínková

Vrbno pod Pradědem 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Jesenická 28/146, Vrbno pod Pradědem

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Je výborná. Vyslechne, snaží se najít příčinu, ne jen léčit nasledky, všechno vysvětlí a s ničím se nemaže.

Byla jsem u paní doktorky asi dva roky a nemohu si stěžovat, milá, vždy pomohla a když jsem si postěžovala na únavu, neřekla že jsem lenoch, ale udělala mi vyšetření které mi odhalilo hypofunkci štítné žlázy, byla jsem u ní spokojená...

Umí pouze to, co převážná většina Dr.ců - "léčit následky",příčina ji až tak velmi netrápí.

Jedna z nejlepších lékařů, jako vždy ochotná a vstřícná a se snahou vyléčit a pomoci pacientovi

Ve Vrbně lepšího nenajdete.Ochotná, vstřícná,starostlivá.

Velmi starostlivá pečlivá...pro mě nej lékařka která je opravdu doktorka.vžvy mi pomohla.

velmi ochotná, vstřícná, nej

Byť mne ochotně přijala do své evidence (po léčení u Dr. Holajové) musím konstatovat, že mi s mou nemocí nepomohla a dokonce jsem u ní měl pocit, že ve mně vidí hypochondra,ač jsem velmi trpěl nevysvětlitelnými bolestmi a dušností.
Provedla mi vyšetření na která jsem měl dle ní nárok, avšak nic neodhalila.
Můj organizmus byl napaden zákeřnou bakterií(po rakovině a AIDS je považována za třetí nejhorší nemoc),avšak lékaři ji nevěnují pozornost a po odběru krve ji běžně netestují.Při tom podle dostupné publikace se odhaduje,že 50 až 75% populace tuto bakterii v sobě má!Paní doktorko,přečtěte si o tom něco a zamyslete se nad tím, pomůžete tím možná více pacientům o kterých si nyní můžete myslet....

Po delší době na další návštěvě, můj názor se nemění, patří mezi nejlepší a velmi erudované lékaře ve velmi širokém okolí, mnoho jejích kolegů z Podhorské nemocnice by jí mohlo myslím s úspěchem závidět.

Považuji za jednu z nejlepších