Zuzana Herinková, veterinář Úštěk

MVDr. Zuzana Herinková

Veterinář

Mírové náměstí 38, Úštěk

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Vzaly jsme si divoké kotě z ulice Miyanku,paní doktorka jí dala antibiotika,tabletku na odčervení a mastičku do očička,navštěvujeme ji pravidelně i s našimi pejsky.... Belluškou a Chickouškem,ti se na návštěvu u ni přímo těší,brzy přibudou paní doktorce další 3 pacienti, štěňátka Sněhurka,Yukysek a Takuyka.Jsme velmi spokojeny s péčí paní doktorky,tak i sestřičky,děkujeme a přejeme hodně úspěchů v péči o nemocná zvířátka.
Alena a Markéta Kunešovi

Cela ordinace je skvela, doporučujeme. Skvele služby i ceny, tady zvířata opravdu miluji :-) Dekujeme!

Paní doktorka Herinková je tou nejlepší veterinářkou jakou jsem kdy poznala, má velmi kladný vztah ke zvířatům a velmi starostlivě se stará o jejich zdraví!!! Mockrát mi už s mými zvířátky pomohla a jsem jí za její pomoc velmi vděčná. Jedině tuto paní doktorku bych doporučila všem co mají svá zvířátka opravdu rádi.

Paní doktorku i sestřičku můžu maximálně doporučit, skvělá péče jak o zdravotní stav pejska, tak o psychiku páníčka :)

chtěla bych moc poděkovat paní doktorce i sestřičce za laskavý a etický konec mého milovaného pejska.
Už to nešlo dál, naše Monty se velice trápila a tak laskavý a rychlý přístup od veterináře jsem ještě nazažila.
ještě jednou moc děkuji.

Paní doktorka je velmi příjemná nejen na lidi ,ale hlavně na zvířata. Výkon provedla profesionálně,kontroly proběhly v pořádku. Mohu jen všem doporučit. Zbytečně netahá peníze z lidí za minivýkony jako jinde.

Pani doktorka je velmi ochotná,moc příjemná,poprvé jsem se setkala takhle s milím člověkem v tomto oboru kterej to dopravdy dělá z lásky a ne pro peníze.Toho je třeba si vážit jelikož takových lidí je dnes málo.Přeji jí hodně úspěchu a vše nej....:-)A děkujeme za spolupráci s Argoškem

Ahojky všem !! Jsme z Litoměřic, ale stojí nám za to, jezdit k této paní doktorce, jelikož opravdu je velmi hodná ke zvířátkům i k páníčkům !!!
Ať už jde o vyšetření, nebo u sestřičky o stříhání, vždy jsou velmi milé a ochotné !!! Co se nám také velmi líbí je, že objednací doba na stříhání, je max. týden, a ne měsíce , jako zde v Ltm. Opravdu mohu všem doporučit !!! Paní doktorka i sestřička jsou SUPER !!!!

Jako chovatelka siamských koček jsem pravidelnou klientkou, paní doktorka je vždy příjemná, ke zvířátkům něžná a svoji práci dělá s láskou. Dr. Herinková miluje zvířata, má s nimi trpělivost a v neposlední řadě má trpělivost i se mnou jako chovatelkou, přestože jí to musí způsobovat komplikace. Paní doktorka je opravdu odbornicí v oboru praktické veterinární medicíny a je také skvělá jako chirurg a anesteiziolog.

Přestože máme v Litoměřicích veterinární kliniky, rozhodně stojí za to jet 20km do Úštěka - jela bych i 80km. Lepší veterinářku jsem si nemohla přát.

Po dlouhé době hledání jsme našli výbornou, obětavou, sympatickou paní veterinářku. I přesto, že máme ve městě 2 veterinární lékaře, raději dojíždíme za paní doktorkou do Úštěka. Již bych neměnila, ještě, že ji tu máme.