Zuzana Herinková, veterinář Úštěk

MVDr. Zuzana Herinková

Veterinář Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mírové náměstí 38, Úštěk
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Umístění: Ordinace Jiný

Velmi milá, schopná doktorka i sestřička vždy si nás pamatují i podle jména. Mého psa kontroluje pravidelně, jezdime tam moc rádi. Paní doktorka má srdce na svém místě je vidět že k tomu má opravdu kladný vztah a ze ji práce baví. Takoví doktoři by měli být úplně všichni


B
Umístění: Ordinace Jiný

Máme hafika z útulku, má epilepsii, společně s paní doktorkou, která se vzorně stará dostal šanci a plně ji využívá už 5 let. Vzorná veterinární péče, milé a vstřícné jednání celeho personálu.


Ověřeny pacient

Vzaly jsme si divoké kotě z ulice Miyanku,paní doktorka jí dala antibiotika,tabletku na odčervení a mastičku do očička,navštěvujeme ji pravidelně i s našimi pejsky.... Belluškou a Chickouškem,ti se na návštěvu u ni přímo těší,brzy přibudou paní doktorce další 3 pacienti, štěňátka Sněhurka,Yukysek a Takuyka.Jsme velmi spokojeny s péčí paní doktorky,tak i sestřičky,děkujeme a přejeme hodně úspěchů v péči o nemocná zvířátka.
Alena a Markéta Kunešovi


P
Ověřeny pacient

Cela ordinace je skvela, doporučujeme. Skvele služby i ceny, tady zvířata opravdu miluji :-) Dekujeme!


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka Herinková je tou nejlepší veterinářkou jakou jsem kdy poznala, má velmi kladný vztah ke zvířatům a velmi starostlivě se stará o jejich zdraví!!! Mockrát mi už s mými zvířátky pomohla a jsem jí za její pomoc velmi vděčná. Jedině tuto paní doktorku bych doporučila všem co mají svá zvířátka opravdu rádi.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku i sestřičku můžu maximálně doporučit, skvělá péče jak o zdravotní stav pejska, tak o psychiku páníčka :)


J
Ověřeny pacient

chtěla bych moc poděkovat paní doktorce i sestřičce za laskavý a etický konec mého milovaného pejska.
Už to nešlo dál, naše Monty se velice trápila a tak laskavý a rychlý přístup od veterináře jsem ještě nazažila.
ještě jednou moc děkuji.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná nejen na lidi ,ale hlavně na zvířata. Výkon provedla profesionálně,kontroly proběhly v pořádku. Mohu jen všem doporučit. Zbytečně netahá peníze z lidí za minivýkony jako jinde.


S
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velmi ochotná,moc příjemná,poprvé jsem se setkala takhle s milím člověkem v tomto oboru kterej to dopravdy dělá z lásky a ne pro peníze.Toho je třeba si vážit jelikož takových lidí je dnes málo.Přeji jí hodně úspěchu a vše nej....:-)A děkujeme za spolupráci s Argoškem


Ahojky všem !! Jsme z Litoměřic, ale stojí nám za to, jezdit k této paní doktorce, jelikož opravdu je velmi hodná ke zvířátkům i k páníčkům !!!
Ať už jde o vyšetření, nebo u sestřičky o stříhání, vždy jsou velmi milé a ochotné !!! Co se nám také velmi líbí je, že objednací doba na stříhání, je max. týden, a ne měsíce , jako zde v Ltm. Opravdu mohu všem doporučit !!! Paní doktorka i sestřička jsou SUPER !!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti