Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem na první konzultaci, lékař byl velice příjemný, pozitivně působil a udělal na mě velice dobrý dojem. Rovněž recepční byl velice příjemný. Věřím, že díky panu doktorovi, který okamžitě odhalil mé problémy se můj zdravotní stav brzy posune k lepšímu.

Zunjing Zheng

Dobrý den, paní Francová, děkujeme za Vaše hodnocení a věřte, že budeme dělat maximum pro to, aby byl Váš zdravotní stav co nejdříve v pořádku.

Krátká 96, Chotoviny
Konzultační Centrum Dr. Zheng (mapa)

Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Běžný termín

PRVNÍ NÁVŠTĚVA (klient u nás ještě nikdy nebyl) - do poznámky uveďte Vaše potíže a datum narození • od 300 kč

OPAKOVANÁ NÁVŠTĚVA - KONTROLA (klient u nás byl naposledy v době kratší než 2 roky)

Tradiční čínská medicína již více jak 4.000 let uzdravuje nemocné. Jako jediná medicína má tak dlouhou tradici a svými postupy otestovala největší vz...

• nespavost / nespavost
  • bolest
  • bolesti břicha

Zunjing Zheng

Pan doktor Zheng mě zbavil během dvou měsíců alergie, kterou jsem trpěla 15 roků, konečně si můžu kleknout na koleno, odešla i bolest v rameni atd...Tradiční čínská medicína neléčí jednotlivé neduhy, pohlíží na člověka jako na celek, klade důraz na energetickou rovnováhu v těle a předcházení nemocem.
Užívání bylinných kapslí od pana doktora je bezproblémové ( na rozdíl od čajů, jejichž chut je nepopsatelná), pan doktor je příjemný, diagnoza z vyšetření tepu a jazyka velmi přesná. Nějakou korunu to stojí, ale výsledek je k nezaplacení, vřele doporučuji.

Zunjing Zheng

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení Dr. Zhenga.

Dobry den,male zjistili astma,alergie.Marodila celou zimu a osklivy kasel.Jezdime k p.doktorovi uz 2 roky,netrpi uz na teploty a anginy.Dekujem M.A.

Zunjing Zheng

Také Vám děkujeme za Váš názor.

Znám pana doktora asi rok.Pomohl manželovi s vysokým kr.tlakem(již nemusí brát klasické léky)jenom čajem.Já po čajích již nemám bolestivou menstruaci,nemotá se mi z nízkého tlaku hlava.Posílám tam mé známé a pomáhá jim s atopickým ekzémem,astmatem,ženské problémy,alergie atd.Nedám na něj dopustit a jsem šťastná,že jsem ho poznala.

Zunjing Zheng

Dobrý den, paní Znojemská, děkujeme Vám za Váš názor.

Bohužel s p. Zhengem nemám dobrou zkušenost. Tvrdil, že mi bude umět pomoci, naopak můj zdravotní stav výrazně zhoršil a celé mě to stálo kolem 10 000,- Kč.

Zunjing Zheng

Dobrý den, budeme rádi, když nám uvedete Vaše jméno, abychom Vaši léčbu u nás mohli případně pořešit. Nevíme o nikom, kdo by nás kontaktoval s jeho potížemi, které bychom nevyřešili. Děkujeme.

Běžný termín

Cena není uvedená

od 300 kč

od 300 kč

Cena není uvedená

Zunjing Zheng

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení Dr. Zhenga.

Zunjing Zheng

Také Vám děkujeme za Váš názor.

Zunjing Zheng

Dobrý den, paní Znojemská, děkujeme Vám za Váš názor.

• nespavost / nespavost
  • bolest