Zunjing Zheng verifiedCreated with Sketch.

Lidový léčitel, Ostatní, Ošetřovatel

Kontaktní informace

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem na první konzultaci, lékař byl velice příjemný, pozitivně působil a udělal na mě velice dobrý dojem. Rovněž recepční byl velice příjemný. Věřím, že díky panu doktorovi, který okamžitě odhalil mé problémy se můj zdravotní stav brzy posune k lepšímu.

Zunjing Zheng2015-12-14

Dobrý den, paní Francová, děkujeme za Vaše hodnocení a věřte, že budeme dělat maximum pro to, aby byl Váš zdravotní stav co nejdříve v pořádku.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Ladislav Flekal
    Ladislav Flekal
    Písek, Písek

Zkušenosti a dovednosti

Tradiční čínská medicína již více jak 4.000 let uzdravuje nemocné. Jako jediná medicína má tak dlouhou tradici a svými postupy otestovala největší vzorek světové populace. Jedná se o čistě přírodní bylinnou medicínu, která na rozdíl od naší medicíny řeší příčiny nemocí, nikoli jen jejich následek. Tradiční čínská medicína nahlíží na člověka ve třech rozměrech. Ze strany fyzické, psychické a časové. Hledá místo, kde vznikla příčina nemoci a proč je současný stav "pacienta" jaký je. Tradiční čínská medicína je pro ty, kteří dávají přednost přírodní bylinné léčbě před chemickými preparáty, často s množstvím vedlejších účinků. Slouží rovněž jako doprovodná léčba k naší tradiční medicíně. Bylinná léčba je lidskému tělu nejen bližší, ale i šetrná. Základní principy tradiční čínské medicíny jsou po staletí stejná a na léčebných postupech se mnoho nezměnilo. Účinnost tradiční čínské medicíny prokazuje i současná moderní medicína. V případech, kdy to moderními metodami ověřit exaktně lze, většinou moderní medicína musí konstatovat její pravdivost. Dr. Zunjing Zheng se narodil 10.11.1951 v čínské provincii Shandong a vystudoval tradiční čínskou medicínu na univerzitě v Pekingu. Po 20.leté praxi v rodinné klinice ve městě Si´an převzal po svém otci její vedení. V roce 1997 během návštěvy u svých přátel v České republice se rozhodl zde založit zařízení propagující tradiční čínskou medicínu. Dva roky pracoval v Hluboké nad Vltavou a na přelomu roku 2002 a 2003 přesídlil spolu se svým synem, též vystudovaným lékařem (Yangyi ZHENG), do Tábora, kde založil své vlastní Centrum, od října 2012 se nachází jeho "Konzultační centrum pro zdraví a dlouhověkost" v obci Chotoviny. Dr. Zheng je specialista na interní a kožní nemoci a do jeho ordinace denně přicházejí pacienti s nejrůznějšími problémy, kde většinou západní medicína selhala, či se pro pacienta jevila léčba jako zdlouhavá a bez viditelných výsledků. V posledních letech se na Dr. Zhenga obrací stále větší množství pacientů, kteří preferují zdravý způsob života a objevili kouzlo a hlavně funkčnost TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY.

• čínská medicína

• Žaludeční vředy

Služby

Konzultační Centrum Dr. Zheng

Krátká 96, 391 37 Chotoviny, jihočeský

První návštěva (klient u nás ještě nikdy nebyl) - do poznámky uveďte vaše potíže a datum narození od 300 kč
    Běžný termín
    Opakovaná návštěva - kontrola (klient u nás byl naposledy v době kratší než 2 roky)

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zunjing Zheng2015-12-14

• V

Pan doktor Zheng mě zbavil během dvou měsíců alergie, kterou jsem trpěla 15 roků, konečně si můžu kleknout na koleno, odešla i bolest v rameni atd...Tradiční čínská medicína neléčí jednotlivé neduhy, pohlíží na člověka jako na celek, klade důraz na energetickou rovnováhu v těle a předcházení nemocem.
      Užívání bylinných kapslí od pana doktora je bezproblémové ( na rozdíl od čajů, jejichž chut je nepopsatelná), pan doktor je příjemný, diagnoza z vyšetření tepu a jazyka velmi přesná. Nějakou korunu to stojí, ale výsledek je k nezaplacení, vřele doporučuji.

Zunjing Zheng2015-11-24

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení Dr. Zhenga.

• A

Dobry den,male zjistili astma,alergie.Marodila celou zimu a osklivy kasel.Jezdime k p.doktorovi uz 2 roky,netrpi uz na teploty a anginy.Dekujem M.A.

Zunjing Zheng2015-11-20

Také Vám děkujeme za Váš názor.

• E

Znám pana doktora asi rok.Pomohl manželovi s vysokým kr.tlakem(již nemusí brát klasické léky)jenom čajem.Já po čajích již nemám bolestivou menstruaci,nemotá se mi z nízkého tlaku hlava.Posílám tam mé známé a pomáhá jim s atopickým ekzémem,astmatem,ženské problémy,alergie atd.Nedám na něj dopustit a jsem šťastná,že jsem ho poznala.

Zunjing Zheng2015-11-16

Dobrý den, paní Znojemská, děkujeme Vám za Váš názor.

• Bohužel s p. Zhengem nemám dobrou zkušenost. Tvrdil, že mi bude umět pomoci, naopak můj zdravotní stav výrazně zhoršil a celé mě to stálo kolem 10 000,- Kč.

Zunjing Zheng2015-11-16

Dobrý den, budeme rádi, když nám uvedete Vaše jméno, abychom Vaši léčbu u nás mohli případně pořešit. Nevíme o nikom, kdo by nás kontaktoval s jeho potížemi, které bychom nevyřešili. Děkujeme.