Běžný termín

OPAKOVANÁ NÁVŠTĚVA - KONTROLA (klient u nás byl naposledy v době kratší než 2 roky)

PRVNÍ NÁVŠTĚVA (klient u nás ještě nikdy nebyl) - do poznámky uveďte Vaše potíže a datum narození • Od 300 Kč

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Od 300 Kč

Konzultační Centrum Dr. Zheng

Tradiční čínská medicína již více jak 4.000 let uzdravuje nemocné. Jako jediná medicína má tak dlouhou tradici a svými postupy otestovala největší vz...

• čínská medicína

Umístění: Konzultační Centrum Dr. Zheng Léčba bércových vředů

Zatím jsem byl u Dr. Zhenga 3x a moje bércové vředy na obou nohách se o 50% zlepšili. Jiní doktoři v Praze mě léčili nějakema mastičkama a dělal jsem u nich jen pokusného králíka. Tu jejich léčbu jsem už znal nazpaměť : dáme na to tuto mastičku a bez výsledku, potom zase řekli nefunguje to, tak zkusíme jinou mastičku a tak stále jen zkoušeli a zkoušeli. Že ty díry do nohou jsou pekelně bolestivé nikoho nezajímalo. Navíc ty nohy mám otevřené už 20 let v jednom kuse ! Už jsem uvažoval i o amputaci a nebo že bych se podíval z mostu do Nuslí. Pak mě někdo poradil Dr. Zheng a ejhle ono to u něj funguje. Je sice pravda, že to stojí nějakou korunu navíc, ale stojí to za to !!! Mohu jen doporučit všem těm co to chtějí svou nemoc vzdát.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem na první konzultaci, lékař byl velice příjemný, pozitivně působil a udělal na mě velice dobrý dojem. Rovněž recepční byl velice příjemný. Věřím, že díky panu doktorovi, který okamžitě odhalil mé problémy se můj zdravotní stav brzy posune k lepšímu.

Zunjing Zheng

Dobrý den, paní Francová, děkujeme za Vaše hodnocení a věřte, že budeme dělat maximum pro to, aby byl Váš zdravotní stav co nejdříve v pořádku.

Pan doktor Zheng mě zbavil během dvou měsíců alergie, kterou jsem trpěla 15 roků, konečně si můžu kleknout na koleno, odešla i bolest v rameni atd...Tradiční čínská medicína neléčí jednotlivé neduhy, pohlíží na člověka jako na celek, klade důraz na energetickou rovnováhu v těle a předcházení nemocem.
Užívání bylinných kapslí od pana doktora je bezproblémové ( na rozdíl od čajů, jejichž chut je nepopsatelná), pan doktor je příjemný, diagnoza z vyšetření tepu a jazyka velmi přesná. Nějakou korunu to stojí, ale výsledek je k nezaplacení, vřele doporučuji.

Zunjing Zheng

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení Dr. Zhenga.

Dobry den,male zjistili astma,alergie.Marodila celou zimu a osklivy kasel.Jezdime k p.doktorovi uz 2 roky,netrpi uz na teploty a anginy.Dekujem M.A.

Zunjing Zheng

Také Vám děkujeme za Váš názor.

Znám pana doktora asi rok.Pomohl manželovi s vysokým kr.tlakem(již nemusí brát klasické léky)jenom čajem.Já po čajích již nemám bolestivou menstruaci,nemotá se mi z nízkého tlaku hlava.Posílám tam mé známé a pomáhá jim s atopickým ekzémem,astmatem,ženské problémy,alergie atd.Nedám na něj dopustit a jsem šťastná,že jsem ho poznala.

Zunjing Zheng

Dobrý den, paní Znojemská, děkujeme Vám za Váš názor.

Bohužel s p. Zhengem nemám dobrou zkušenost. Tvrdil, že mi bude umět pomoci, naopak můj zdravotní stav výrazně zhoršil a celé mě to stálo kolem 10 000,- Kč.

Zunjing Zheng

Dobrý den, budeme rádi, když nám uvedete Vaše jméno, abychom Vaši léčbu u nás mohli případně pořešit. Nevíme o nikom, kdo by nás kontaktoval s jeho potížemi, které bychom nevyřešili. Děkujeme.