Ortodontická ordinace
Huťská 211, Kladno

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ortodontická ordinace Jiný

K teto pani jsem chodila cca pred 8 lety. Zuby jsem mela opravdu hodne krive a za 2,5let mi je krasne srovnala. Pani doktorka je velice mila, komunikativni, obzvlast s detmi to opravdu umi. Musim rict, ze jsem k ni chodila opravdu rada. Za me ji mohu jedine doporucit!

Pani doktorka je výborná ortodontistka. Jsem naprosta nadšená z její práce! Pokud chcete mít krásný úsměv, můžu pani doktorku všem vřele doporučit!

Vynikající ortodontistka, "přestavěla" mi celou soustavu zubů naprosto k nepoznání :) Hodnotím jako pacientka, která kompletně prošla její několikaletou péčí a vidí výsledky! Navíc je paní doktorka velice přátelská, ochotná a hlavně přepečlivá. Nemohu si stěžovat vůbec na nic. I původně nepříliš příjemná sestřička se poslední dobou velice snaží :)

Když se tedy člověk konečně dovolá, tak to zvedne tedy velice nepříjemná sestřička. Jen jsem chtěla vědět, na kolik cca vyjdou u nich rovnátka a prý mi cenu do telefonu nebude sdělovat.. S nechutí mi tedy alespoň oznámila cenu konzultace - promiňte mi, jsem studentka, nemohu dát za rovnátka 30 000 a pokud tam u nich vyhodím 200 za to, že mi řeknou nějakou takovouhle částku, tak to přeci nemá smysl. Nechápu, proč oni to sdělovat nemohou a ostatní lékaři mi částku sdělili. Věřím, že doktorka je skvělá, ale za tuto "cenu" se k ní hlásit fakt nehodlám.

Paní doktorka je velmi milá a myslím, že také šikovná. Má velmi kamarádský vztah ke svým pacientům. Jinou lepší lékařku ani lékaře jsem již nepoznala. Návštěvy u ní jsou mi velice příjemné a překvapivě se k ní i těším ... DOPORUČUJI ! ! !

Absolvovali jsme zatím dvě návštěvy, ale první dojmy jsou vynikající. Přátelský přístup, výborná práce s dětmi, srozumitelná komunikace s rodiči (mírně hysterickými.. :-) ) Maximální spokojenost

Paní doktorka je perfektní.Doporučuji!

Nejlepší p.doktorka jakou jsem já i dcera poznala.Milá,ochotná,kamarádská.Odborník na svém místě,nikdy bych nevěřila jak bude mít dcera rovné zuby.Na každou mávštěvu se velice i těšila a myslím že i cenově dostupná.