Zita Kleindienstová, ortodontista Kladno

MUDr. Zita Kleindienstová

Uložit

Ortodontista Více

8 názor

Uložit


Adresa

Ortodontická ordinace
Huťská 211, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Ortodontická ordinace Jiný

K teto pani jsem chodila cca pred 8 lety. Zuby jsem mela opravdu hodne krive a za 2,5let mi je krasne srovnala. Pani doktorka je velice mila, komunikativni, obzvlast s detmi to opravdu umi. Musim rict, ze jsem k ni chodila opravdu rada. Za me ji mohu jedine doporucit!

Ověřený profil

Pani doktorka je výborná ortodontistka. Jsem naprosta nadšená z její práce! Pokud chcete mít krásný úsměv, můžu pani doktorku všem vřele doporučit!

K
Ověřený profil

Vynikající ortodontistka, "přestavěla" mi celou soustavu zubů naprosto k nepoznání :) Hodnotím jako pacientka, která kompletně prošla její několikaletou péčí a vidí výsledky! Navíc je paní doktorka velice přátelská, ochotná a hlavně přepečlivá. Nemohu si stěžovat vůbec na nic. I původně nepříliš příjemná sestřička se poslední dobou velice snaží :)

Ověřený profil

Když se tedy člověk konečně dovolá, tak to zvedne tedy velice nepříjemná sestřička. Jen jsem chtěla vědět, na kolik cca vyjdou u nich rovnátka a prý mi cenu do telefonu nebude sdělovat.. S nechutí mi tedy alespoň oznámila cenu konzultace - promiňte mi, jsem studentka, nemohu dát za rovnátka 30 000 a pokud tam u nich vyhodím 200 za to, že mi řeknou nějakou takovouhle částku, tak to přeci nemá smysl. Nechápu, proč oni to sdělovat nemohou a ostatní lékaři mi částku sdělili. Věřím, že doktorka je skvělá, ale za tuto "cenu" se k ní hlásit fakt nehodlám.

Paní doktorka je velmi milá a myslím, že také šikovná. Má velmi kamarádský vztah ke svým pacientům. Jinou lepší lékařku ani lékaře jsem již nepoznala. Návštěvy u ní jsou mi velice příjemné a překvapivě se k ní i těším ... DOPORUČUJI ! ! !

A

Absolvovali jsme zatím dvě návštěvy, ale první dojmy jsou vynikající. Přátelský přístup, výborná práce s dětmi, srozumitelná komunikace s rodiči (mírně hysterickými.. :-) ) Maximální spokojenost

M

Paní doktorka je perfektní.Doporučuji!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

S

Nejlepší p.doktorka jakou jsem já i dcera poznala.Milá,ochotná,kamarádská.Odborník na svém místě,nikdy bych nevěřila jak bude mít dcera rovné zuby.Na každou mávštěvu se velice i těšila a myslím že i cenově dostupná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti