Tnasfuzní oddělení, Nemocnice Nový Jičín
Purkyňova 2138/16, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Léčené nemoci

• Poruchy imunity

• alergologie a klinická imunologie

Doktor Lasota má skvělý přístup k pacientovi, jde do hloubky problému, dokáže se na zdravotní potíže dívat komplexně. Můžu jen doporučit! Návštěva proběhla v krevním centru FM, leden 2023.

Velmi arogantní a povýšený přístup, naprosto katastrofální sestra, která neumí snad nic, než sedět a vymlouvat se. Daleko od přístupu pomoci pacientovi. Naštěstí jsem se dostal k jinému a přístup úplně opačný. Nikdy více MUDr Zenon Lasota!

pan primar je uzasny lekar,clovek ktery ma pochopeni,umi a ma zajem pomoct,kdyz odesel z karvine,nedostava se mi takove pece,proto premyslim,ze budu za p.lasotou dochazet do jicina.dekuji p.primari,ze jste takovych lekaru je malo.s uctou p.tothova.

Dobrý den,dosud jsem v péči primáře MUDr.Zenona Lasoty a mé hodnocení vzhledem ke kvalitám tohoto lékaře je neměnné....úžasný člověk a skvělý lékař,kterému vděčím zato,že je můj zdravotní stav aspoň stabilizovaný a mohu se tak v mezích možností zapojit do společenského života.
Patří mu mé vřelé díky...,s přáním hodně úspěchů do jeho další práce,ale i osobního života.
Věra Kolářová

Pan Prim.Lasota je opravdu odborník a skvělý člověk.Naslouchavý, obětavý a vstřícný. Díky jeho péči se můj těžce zkoušený zdr.stav aspon stabilisoval, snaží se pro mě udělat maximum, když mě jiní lékaři odepsali.A za to jsem mu nesmírně vděčná. Za lidský přístup, který se už dnes nevidí. A tak Vám pane Primáři moc děkuji a přeji co nejmíň komplikovaných pacientů.Ať se Vám daří. Renata Chytilová

Pana primáře Lasoty si nesmírně vážím. Jednak je skutečným odborníkem a rovněž jeho vztah k nemocným je zcela vyjímečný. Měl jsem problém s imunitním systémem, vysoké ASLO, CRP. Po celé řadě odborných vyšetření, aplikaci Pendeponu,využívání 13 balení různých antibiotik a řady dalších léků se můj zdravotní stav nijak nelepšil. Když mne začal léčit pan MUDr. Lasota, došlo postupně k podstatnému zlepšení. ASLO i CRP jsou v normě. Jsem sice stále v podpůrné léčbě, ale dnes se již cítím opravdu dobře. I za mne tedy panu primáři veliké díky. Vladimír Závada

Dobrý den,chtěla bych po dlouholeté spolupráci a péči pod vedením pan MUDr.Lasoty sdělit,že nejen jako lékař,kde je ve své profesi bezpochyby velkým odborníkem a kapacitou,ale také jako člověk svým lidským přístupem k pacientům ( dle referencí i jiných pacientů,se kterými jsme toto konzultovala).Můj imunitní systém byl a stále je ve velmi špatném stavu,a vděčím postupu a léčbě právě panu MUDr.Lasotovi za to,že můj stav je aspoň stabilizovaný a myslím si,že je škoda,že pan doktor musel své působiště a pracoviště změnit a že jej mnoho pacientů v Karviné včetně mě postrádá,jako odborníka i jako člověka.Přeji mu mnoho štěstí a úspěchů v jeho nelehké práci.S pozdravem,Věra Kolářová z Karviné

Karviná přišla o velmi dobrého lékaře, dokázal z transfúzní stanice připravit špičkové pracoviště včetně ambulancí imunologie a hematologie.
Po jeho odchodu byli dlouholetí pacienti z místa a okolí doslova ze dne na den uzdraveni a protože se již nikdo o jejich zdraví tak nezajímal jako pán primář Lasota, tak se za ním jezdí až do Nového Jičína. Tak brzy na shledanou pane primáři, protože si mě přehazují jak horký brambor, ještě chvíli a budu žádat, abyste mě laskavě znovu převzal do své péče.

Má zájem o stav pacienta, umí naslouchat jeho problémům, ale také požadavkům a pocitům. Jen tak dále a více takových specialistů.
MF Havířov

Zhruba před 8 lety jsem se dostala do péče primáře Lasoty. Můj zdravotní stav byl tehdy velmi špatný. Jsem komplikovaný pacient s vícero diagnózama, antibiotika nezabírala a právě tento pan primář měl se mnou velké strpění a dal si tu práci, aby pro mě našel adekvátní léčbu, která měla na mě velmi pozitivní vliv, že jsem se cítila velmi dobře a bylo patrné, že jeho léčba byla úspěšná. Proto mu patří velký dík.