Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 2138/16, Nový Jičín
Tnasfuzní oddělení, Nemocnice Nový Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Poruchy imunity

Specializace

  • alergologie a klinická imunologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

pan primar je uzasny lekar,clovek ktery ma pochopeni,umi a ma zajem pomoct,kdyz odesel z karvine,nedostava se mi takove pece,proto premyslim,ze budu za p.lasotou dochazet do jicina.dekuji p.primari,ze jste takovych lekaru je malo.s uctou p.tothova.


V
Ověřeny pacient

Dobrý den,dosud jsem v péči primáře MUDr.Zenona Lasoty a mé hodnocení vzhledem ke kvalitám tohoto lékaře je neměnné....úžasný člověk a skvělý lékař,kterému vděčím zato,že je můj zdravotní stav aspoň stabilizovaný a mohu se tak v mezích možností zapojit do společenského života.
Patří mu mé vřelé díky...,s přáním hodně úspěchů do jeho další práce,ale i osobního života.
Věra Kolářová


Pan Prim.Lasota je opravdu odborník a skvělý člověk.Naslouchavý, obětavý a vstřícný. Díky jeho péči se můj těžce zkoušený zdr.stav aspon stabilisoval, snaží se pro mě udělat maximum, když mě jiní lékaři odepsali.A za to jsem mu nesmírně vděčná. Za lidský přístup, který se už dnes nevidí. A tak Vám pane Primáři moc děkuji a přeji co nejmíň komplikovaných pacientů.Ať se Vám daří. Renata Chytilová


Pana primáře Lasoty si nesmírně vážím. Jednak je skutečným odborníkem a rovněž jeho vztah k nemocným je zcela vyjímečný. Měl jsem problém s imunitním systémem, vysoké ASLO, CRP. Po celé řadě odborných vyšetření, aplikaci Pendeponu,využívání 13 balení různých antibiotik a řady dalších léků se můj zdravotní stav nijak nelepšil. Když mne začal léčit pan MUDr. Lasota, došlo postupně k podstatnému zlepšení. ASLO i CRP jsou v normě. Jsem sice stále v podpůrné léčbě, ale dnes se již cítím opravdu dobře. I za mne tedy panu primáři veliké díky. Vladimír Závada


Dobrý den,chtěla bych po dlouholeté spolupráci a péči pod vedením pan MUDr.Lasoty sdělit,že nejen jako lékař,kde je ve své profesi bezpochyby velkým odborníkem a kapacitou,ale také jako člověk svým lidským přístupem k pacientům ( dle referencí i jiných pacientů,se kterými jsme toto konzultovala).Můj imunitní systém byl a stále je ve velmi špatném stavu,a vděčím postupu a léčbě právě panu MUDr.Lasotovi za to,že můj stav je aspoň stabilizovaný a myslím si,že je škoda,že pan doktor musel své působiště a pracoviště změnit a že jej mnoho pacientů v Karviné včetně mě postrádá,jako odborníka i jako člověka.Přeji mu mnoho štěstí a úspěchů v jeho nelehké práci.S pozdravem,Věra Kolářová z Karviné


Karviná přišla o velmi dobrého lékaře, dokázal z transfúzní stanice připravit špičkové pracoviště včetně ambulancí imunologie a hematologie.
Po jeho odchodu byli dlouholetí pacienti z místa a okolí doslova ze dne na den uzdraveni a protože se již nikdo o jejich zdraví tak nezajímal jako pán primář Lasota, tak se za ním jezdí až do Nového Jičína. Tak brzy na shledanou pane primáři, protože si mě přehazují jak horký brambor, ještě chvíli a budu žádat, abyste mě laskavě znovu převzal do své péče.


Má zájem o stav pacienta, umí naslouchat jeho problémům, ale také požadavkům a pocitům. Jen tak dále a více takových specialistů.
MF Havířov


V

Zhruba před 8 lety jsem se dostala do péče primáře Lasoty. Můj zdravotní stav byl tehdy velmi špatný. Jsem komplikovaný pacient s vícero diagnózama, antibiotika nezabírala a právě tento pan primář měl se mnou velké strpění a dal si tu práci, aby pro mě našel adekvátní léčbu, která měla na mě velmi pozitivní vliv, že jsem se cítila velmi dobře a bylo patrné, že jeho léčba byla úspěšná. Proto mu patří velký dík.


Souhlasím s předešlým hodnocením. Pan doktor mi moc pomohl s mými problémy. Vždy byl velmi ochotný. Také v době, kdy jsem pobývala v zahraničí jsem se na něj mohla obrátit s dotazy. VELMI DOPORUČUJI! a zdravim! Lenka Illková


Pán doktor je skutečný odborník, jeho odbornost a péče po dlouhá léta mi konečně umožnila zbavit se antibiotik na kterých jsem žila prakticky celoročně s vyjímkou možná 2 měsíců v roce několik desítek let, aniž by měl někdo z lékařů zájem zjistit proč. Můj imunitní systém téměř kolaboval,nyní jsem stále na podpůrné léčbě, ale bez antibiotik. Tomuto lékaři patří můj velký dík.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Poruchy imunity

Specializace

  • alergologie a klinická imunologie