Fryčovická 206, Brušperk
Zařízení klinické logopedie

Nad Lipinou 2138, Frýdek-Místek
Zařízení klinické logopedie

Trpělivá, milá ,, úžasná,,

Jsem velmi spokojená,velmi nám pomáhá...Můžu jenom doporučit...

Paní magistra je vždy pečlivá,usměvavá,trpělivá.Věnovala se perfektně oběma mým synům a vysvětlila jak trénovat doma.Je to člověk na pravém místě a jsem moc ráda,že má na Brušperku taky ordinaci.MŮŽU JEN DOPORUČIT!!

Je skvělá.Je odborník na svém místě

Paní magistra je člověk na svém místě.Je specializovaná na svou práci a umí to skvěle. Je škoda, že tady píšou své negativní názory zoufalci, kteří paní magistru buď neznají, nebo závidí její uspěchy a oblibu u dětí a rodiču.Paní magistru vřele
doporučuji.Můj syn dělá velké pokroky a velice rád k ní chodí a to je nejdůležitější.

Paní magistra Vítková je naprosto úžasná. Její přístup k dětem je skvělý. Paní magistře děkuji za trpělivost, ochotu a vždy příjemnou atmosféru, kterou dokáže vytvořit. Výsledky její práce jsou vynikající, od návštěvy k návštěvě je vždy vidět pokrok a zlepšení. Můžu paní magistru velmi doporučit.

Paní magistra je klinický logoped, takže si myslím že vzdělání má odpovídající práci kterou dělá.S dcerou chodím k paní magistře už šestý rok.Názor že se dětem dostatečně nevěnuje je nesmysl zaujatého člověka.Já vím že dcera byla u ní třeba káždý týden a tak dlouho jak dlouho to bylo potřebne.Někdy i půl hodiny.Pání magistra je velmi dobrý lékař s velkou trpělivostí s malými pacienty.Mohu ji všem rodičum jako logopeda jen doporučit.

Ano,paní magistra je nejlepši.

Paní magistra velice pomohla mému synovi. Má výborné znalosti nejen z logopedie, ale i z psychologie a dokáže navázat kontakt s dítětem. Chtěla bych jí totuo cestou poděkovat a mohu ji vřele doporučit.

No a když má ještě vedlejší činnost řídit personální práci manžela, to pak na čase ubírá, že ano.