Nemocniční 20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava - Dětské lékařství

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

Výše uvedený příspěvek dokonale vystihuje i můj pocit z paní doktorky. Ukázkový přístup k nejen k dítěti, ale i k rodiči. Podrobné, pečlivé vyšetřování, v jehož závěru nabídne řešení (od některých lékařů odchází te často jen s formulí - "To se s věkem zlepší!").Nemalý dík samozřejmě patří i sestřičkám, které jsou k dětem vlídné a nevyvolají u nich zbytečný strach při spirometrii apod..Po předchozích zkušenostech s ostatními lékaři jsem očekávala odbytí typu "Prosím vás, v Ostravě kašle každé druhé dítě." Nic takového se nedělo, ještě jednou touto cestou paní doktorce děkuji a ostatním maminkám doporučuji.

Velice milá, přístupná, pohodová a profesionální paní doktorka. Chodním k ní s (teď už tříletou) dcerou, dostali jsme se k ní po dvou prodělaných zápalech plic, po patnáctiminutovém pohovoru, kdy jsme probrali vše od porodu,a pohledu na snímky, přesně diagnostikovala problém a pustila se do řešení. Zkušenost ji zřejmě vede k tomu, že nedává plané naděje na zázračné uzdravení a raději "natvrdo" řekne, s čím je třeba se smířit a co se může spravit samo s věkem. Škoda, že má tolik spokojenýmch pacientů a nelze se na ni obrátit častěji, ale teď už si s mnohým vím rady sama a zvládám to s instrukcemi, které mám.