MUDr. Zdenka Sedláčková

Gynekolog Více

Kostelec nad Orlicí 1 adresa

11 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Komenského 461, Kostelec nad Orlicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

chodila jsem k pani doktorce,sestra neprijemna-maximalne,pani doktorka mila,ale vysetrovala tak,ze jsem odchazela se slzami,bala jsem se mnohem vic,nez zubaru. od doby,co jezdim do HK jsem spokojena a uz nikdy se sem nevratim

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka mě pomohla léčbou k otěhotnění,takže jsem max.spokojená!
J.B.

Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Navštěvuju ji již 15 let a neměnila bych. Paní doktorka je velmi zkušený diagnostik, má profesionální a pečlivý přístup, příjemné vystupování.


paní doktorka je milá a příjemná...pro ostatní tyto komentáře! paní doktorka nemůže za vybavení ordinace!!!na to nemá kompetenci!


K

Od paní doktorky Sedláčkové jsem přešla k jinému lékaři. Nezdál se mi v pořádku její způsob vyšetření, kdy jsem byla na koze, uvnitř mě nechala kleště a začala mi cosi povídat, a dále už stejně nevyšetřovala, pak kleště po době vytáhla a konzultovala dále. Nebere ohledy. Navíc když jsem si byla pro recept, sestra na nás v čekárně zvyšovala hlas, že nestíhá a na recepty že se máme jedině telefonicky objednat. Přešla jsem k MuDr. Šándorovi a jsem nesmírně spokojená, jak se samotným vyšetřením, tak s ochotou sestry.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

já jsem taky od paní doktorky odešla - hlavně z důvodu toho, že nedělá veškeré vyšetření jako dělají ostatní gynekologové. Paní Sedláčkovou jsem vyměnila a je to lepší...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Paní doktorka není špatná, ale občas má zajímavé prohlídky. Nejvíce mě překvapuje, když si musím telefonicky domluvit, aby mi napsala recept a pak čekat v čekárně, než mi příjde sestra otevřít a předat mi ho, někdy to trvá třeba 30 minut.. To je na tečku a kor když spěcháte. Jenom se ještě zmínít, že mě překvapilo, když jsem vlezla na kozu a roztáhla jsem nohy a paní doktorka si momentálně četla poštu - dost nepříjemná situace. Kladne hodnotím to, jak se mnou udržuje konverzaci, je to příjemné, páč člověk začne myslet na něco jiného, než na vyšetření:-).


S

Paní doktorka je velmi schopná,šikovná s velmi lidským přístupem.Sice má dúchodový věk,ale proč přicházet o dobrého lékaře jen protože má dúchodové roky?Nevidím na jejím vyjadřování nic nesrozumitelného.rozumím ji vše co říká a nejsem sama.Pokud si pisatelka s negativním názorem stěžuje na nemoderní metody paní doktorky,doporučila bych oné pisatelce coby zastánkyni moderních metod aby použila ušní spray či ušní svíce aby paní doktorce lépe rozuměla a sestřička jí nebude muset informace tlumočit.


P

Dojíždím k paní doktorce 25km,jsem spokojená a neměnila bych


nejvyšší spokojenost


Došlo k chybě, zkuste to znovu