MUDr. Zdenka Sedláčková

Kostelec nad Orlicí 1 adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Komenského 461, Kostelec nad Orlicí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

chodila jsem k pani doktorce,sestra neprijemna-maximalne,pani doktorka mila,ale vysetrovala tak,ze jsem odchazela se slzami,bala jsem se mnohem vic,nez zubaru. od doby,co jezdim do HK jsem spokojena a uz nikdy se sem nevratim

Paní doktorka mě pomohla léčbou k otěhotnění,takže jsem max.spokojená!
J.B.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Navštěvuju ji již 15 let a neměnila bych. Paní doktorka je velmi zkušený diagnostik, má profesionální a pečlivý přístup, příjemné vystupování.

paní doktorka je milá a příjemná...pro ostatní tyto komentáře! paní doktorka nemůže za vybavení ordinace!!!na to nemá kompetenci!

Od paní doktorky Sedláčkové jsem přešla k jinému lékaři. Nezdál se mi v pořádku její způsob vyšetření, kdy jsem byla na koze, uvnitř mě nechala kleště a začala mi cosi povídat, a dále už stejně nevyšetřovala, pak kleště po době vytáhla a konzultovala dále. Nebere ohledy. Navíc když jsem si byla pro recept, sestra na nás v čekárně zvyšovala hlas, že nestíhá a na recepty že se máme jedině telefonicky objednat. Přešla jsem k MuDr. Šándorovi a jsem nesmírně spokojená, jak se samotným vyšetřením, tak s ochotou sestry.

já jsem taky od paní doktorky odešla - hlavně z důvodu toho, že nedělá veškeré vyšetření jako dělají ostatní gynekologové. Paní Sedláčkovou jsem vyměnila a je to lepší...

Paní doktorka není špatná, ale občas má zajímavé prohlídky. Nejvíce mě překvapuje, když si musím telefonicky domluvit, aby mi napsala recept a pak čekat v čekárně, než mi příjde sestra otevřít a předat mi ho, někdy to trvá třeba 30 minut.. To je na tečku a kor když spěcháte. Jenom se ještě zmínít, že mě překvapilo, když jsem vlezla na kozu a roztáhla jsem nohy a paní doktorka si momentálně četla poštu - dost nepříjemná situace. Kladne hodnotím to, jak se mnou udržuje konverzaci, je to příjemné, páč člověk začne myslet na něco jiného, než na vyšetření:-).

Paní doktorka je velmi schopná,šikovná s velmi lidským přístupem.Sice má dúchodový věk,ale proč přicházet o dobrého lékaře jen protože má dúchodové roky?Nevidím na jejím vyjadřování nic nesrozumitelného.rozumím ji vše co říká a nejsem sama.Pokud si pisatelka s negativním názorem stěžuje na nemoderní metody paní doktorky,doporučila bych oné pisatelce coby zastánkyni moderních metod aby použila ušní spray či ušní svíce aby paní doktorce lépe rozuměla a sestřička jí nebude muset informace tlumočit.

Dojíždím k paní doktorce 25km,jsem spokojená a neměnila bych

nejvyšší spokojenost