Švermova 6/39, Havířov
Zařízení klinické logopedie

Zobrazit ostatní logopedů v okolí

Já musím paní doktorku jen a jen pochválit, je to p. doktorka s velkým D. Snad během půl roku naučila mou dceru s autismem krásně mluvit , věnuje se ji vždy s maximálním úsílím, dokáže to s ní tak perfektně, dcera se u ní nikdy nenudí a učení ji velmi baví, během návštěvy ji dokonce nechá i pohrát . Při příchodu se vždy zajímá jak se má a vždy si s ní popovídá, oceňuji perfektní přístup , trpělivost a dobré rady. Velice chápavá, vstřícná a hodná . S dětma to velice umí - profesionální každým coulem !!!! Dcera se vždy za ní těší do ordinace, čekací doba je kratká, dodržuje objednavací dobu. Spokojenost na tisíc bodů, jsem ráda, že jsme s dcerou k ní přešly, máme pokroky a to jen díky paní doktorce, která své práci rozumí a zvolí nejvhodnější formy učení a ve všem poradí. Naprosto doporučuji !!! Jedině k ní, neměnila bych :-)

Můsím pochvalit pání doktorku hodně nam pomohla.Je moc přijemna k dětem i rodičum .Můžu vam jen doporučit.

paní doktorka má profesionalní přístup,je moc šikovná a umí to s dětmi.Má zlaté srdce...moc hodná,jen tak dal.Přeji jen dobré.