Mgr. Zdenka Lakomá

Logoped Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Zařízení klinické logopedie
Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Paní logopedka je úžasný člověk. Její optimistická povaha zvedne náladu každé matce, která po únavném dni přicupitá s dětma na její hodinu.A že jde někdo do ordinace s 10 minutovým zpožděním???hahaha A co takhle u zubaře či praktického lékaře, tam vám dlouhé čekání asi neva?!?Když vás pak ještě po 5 minutách praktický lékař odporoučí z ordinace. K logopedce vstoupíte později, ale také nevystoupíte dříve, než vše proberete.Neznám nikoho, kdo se věnuje dětěm a pamatuje si, kdy nastupují do školy, aby jim mohl poslat pohlednici.Koupí ditěti dobrotu , kterou má rád, jen proto, aby se k ní těšilo a hlavně na děti netlačí, ale snaží se je přimět jinou cestou k správnému vyslovování,než neustálým opakováním něčeho, co zrovna nejde.

Bohužel nemůžu doporučit,logopedka používá velmi nevhodné výrazy před dětmi. Její smysl pro humor nechápou a to, že pokemoni jsou hnusní a co to vůbec je za ohavnost nemá nic společné s vyučováním. Na lekce chodíme včas a obvykle jdeme do amlulance cca s 6-10 zpožděním.Bohužel je jediná v tomto městě a není tzn. navýběr.

PANÍ DOKTORKA LAKOMÁ JE NEJPŘÍJEMNĚJŠÍ SPECIALISTA,S KTERÝM JSEM SE SETKALA. DCERA K NÍ CHODILA VELICE RÁDA, MĚLA Z NÍ RESPEKT A HODNĚ JI NAUČILA, SE SYNEM JE TO NYNÍ STEJNÉ, TĚŠÍ SE NA KAŽDOU NÁVŠTĚVU NA LOGOPEDII. PANÍ DOKTORKA SE SNAŽÍ VYJÍT VSTŘÍC, OPRAVDU JI VELICE DOPORUČUJI.

Paní Lakomá je vyjímečně dobrý logoped. Je nejen výborná po profesní stránce, ale také chováním k dětem a dokonce k rodičům. Motivuje a chválí za úspěchy, obě mé děti se těšily na každou další návštěvu.Samozřejmostí je velmi příjemné prostředí. Vřele doporučuji všem rodičům a jejich malým ratolestem.