Adresa

Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí
Zařízení klinické logopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
4 názory

Paní logopedka je úžasný člověk. Její optimistická povaha zvedne náladu každé matce, která po únavném dni přicupitá s dětma na její hodinu.A že jde někdo do ordinace s 10 minutovým zpožděním???hahaha A co takhle u zubaře či praktického lékaře, tam vám dlouhé čekání asi neva?!?Když vás pak ještě po 5 minutách praktický lékař odporoučí z ordinace. K logopedce vstoupíte později, ale také nevystoupíte dříve, než vše proberete.Neznám nikoho, kdo se věnuje dětěm a pamatuje si, kdy nastupují do školy, aby jim mohl poslat pohlednici.Koupí ditěti dobrotu , kterou má rád, jen proto, aby se k ní těšilo a hlavně na děti netlačí, ale snaží se je přimět jinou cestou k správnému vyslovování,než neustálým opakováním něčeho, co zrovna nejde.


Bohužel nemůžu doporučit,logopedka používá velmi nevhodné výrazy před dětmi. Její smysl pro humor nechápou a to, že pokemoni jsou hnusní a co to vůbec je za ohavnost nemá nic společné s vyučováním. Na lekce chodíme včas a obvykle jdeme do amlulance cca s 6-10 zpožděním.Bohužel je jediná v tomto městě a není tzn. navýběr.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


PANÍ DOKTORKA LAKOMÁ JE NEJPŘÍJEMNĚJŠÍ SPECIALISTA,S KTERÝM JSEM SE SETKALA. DCERA K NÍ CHODILA VELICE RÁDA, MĚLA Z NÍ RESPEKT A HODNĚ JI NAUČILA, SE SYNEM JE TO NYNÍ STEJNÉ, TĚŠÍ SE NA KAŽDOU NÁVŠTĚVU NA LOGOPEDII. PANÍ DOKTORKA SE SNAŽÍ VYJÍT VSTŘÍC, OPRAVDU JI VELICE DOPORUČUJI.


S

Paní Lakomá je vyjímečně dobrý logoped. Je nejen výborná po profesní stránce, ale také chováním k dětem a dokonce k rodičům. Motivuje a chválí za úspěchy, obě mé děti se těšily na každou další návštěvu.Samozřejmostí je velmi příjemné prostředí. Vřele doporučuji všem rodičům a jejich malým ratolestem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti