Kostická 30, Lanžhot
Ordinace pro děti a dorost (mapa)

S paní doktorkou jsme moc spokojeni. Pro nás je to ten nejlepší dětský lékař. Jsme rádi, že stále ordinuje. Martina Lanžhot

pani dr. sa mi vobec nepaci nema citenie, k detom sa nevie spravat ,je hulvat a deti sa jej boja nikdy viac

Doposud jsem nenarazila na lepšího lékaře než je paní doktorka Kuželová. Od doby, co jsem musela opustit její ordinaci si připadám, že jsem sama sobě lékařem, neboť žádný jiný lékař neuzdravuje, pouze se snaží léčit - a to je sakra rozdíl. Její nálady jsou známé nám všem, ale dají se přežít narozdíl od špatné diagnózy.

Paní doktorka Kuželová, byla naší dětskou lékařkou, v naší rodině na ni nikdo nená dopustit, díky jejímu lidskému a profesionálnímu přístupu, nás vykřesala z ne jedné vážné nemoci... umí si stát za svým a to že má prořízlou pusu, je její jedno OBROVSKÉ plus. Jako dítě pro mě byla obrovskou autoritou.. a doufám,že se jí i dnes vede velmi dobře. Vřele doporučuji. Uhrová

je to paní doktorka na svém místě všem vřele doporučuji chodila jsem k ní s dcerami teď už tam chodí oni s vnukama

Je to paní doktorka s velkým D.
Nejednou jsem se na ni obracela aby mi poradila co dělat při nemoci mého syna a to i o víkendu.Vždycky pomohla a taky vyléčila.Je to paní doktorka s velkým srdcem.A zaplať pán bůh že ji tady máme.

Paní doktorka je paní doktorka vždy umí poradit a vyléčit...Druhá jí nesahá ani po kotníky...A že někoho zdrbe tak asi má proč,záleží jí na péči o děti...Takových doktorů by mělo byt víc

K PANI DOKTORCE CHODÍME JIŽ DRUHÁ GENERACE,JSME NADMÍRU SPOKOJENI A TO ŽE SI OBČAS OTEVŘE HUBU -NO BOŽE... UVĚDOMTE SI PŘÁTELÉ ŽE ONA JE TA OSOBA DO KTERÉ VKLÁDÁME NADĚJE JAK NEJLÉPE POMŮŽE NAŠÍM RATOLESTEM A NESE " SVOU KŮŽI NA TRH ".JE FAKT ŽE KDYŽ TAM PŘIJDE DO ORDINACE I TATÍNEK , TAK JEDNÁNÍ PANI DOKTORKY JE NA JINÉ ÚROVNI NEŽ VŮČI MAMINÁM.KDYŽ JDU SE SVOU DCEROU -NEMŮŽU SI STĚŽOVAT.OSTATNĚ TY JEJÍ NÁLADY CHÁPU-TAKY VSTÁVÁM OBČAS HORE ŘIŤŮ.....

Lepší PANÍ DOKTORKU neznám.
A stím zauzlením střev to bylo trochu jinak.
Vím o tom své.A jestli má někdo pochybnosti
tak neoprávněně.
Poradí si úplně se vším.

Jako malá jsem k pani doktorce chodila a teď k ní chodím i s malou dcerkou. Je to velice dobrá pani doktorka a diagnostik na jedničku. Sice má někdy tu její náladu, ale to už k ní prostě patří. Já ji všem mohu s klidem doporučit.