MVDr. Zdeněk Wasserbauer

Veterinář Více

Žďár nad Sázavou 1 adresa

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Zdravotní péče o psa

Pan doktor je opravdu skvělý. Byl ochotný přijet k nemocné fence i ve dvě hodiny ráno. Vždycky nám pomohl.

Vždy velmi ochotný,zkušený a pracovitý veterinář.Mám s ním již letité zkušenosti a jen ty nejlepší.Doporučuji všem.

Veterinář, pro kterého jsou zvířata jen věci, prostředek k výdělku. V žádném případě nedoporučuji

Strašné co udělal , správný veterinář by takto nejednal, pejska by nezabil, ale nachvíli uspal! Všichni víme o čem mluvím, o tom krásném vlčákovi, co s labradorkou bránili svého mrtvého psího kamaráda.......

Pa doktor si dovolil odstřelit psa, který bránil fenku a mrtvého člena smečky. Jako odborník by si měl tohoto chování u psů být vědom a dle toho také jednat. Nevím co je těžké na tom, vyměnit ostrou munici za uspávací!!!
Velmi mne takové chování zlobí a je přinejmenším zarážející, proč takový člověk studoval dlouhých 6 let veterinu, když k tomuto oboru očividně nemá vztah!!!! Lékař s titulem MUDr také nemůže chorého člověka, který je nepříčetný odstřelit....

A proto velmi nedoporučuji.

Ochotný a zkušený lékař, doporučuji.